Przeglądarka Maxthon

07 cze 2015, 13:30
orcziii

orcziii

Początkujący User 3 posty 1 pkt.

Przeglądarka Maxthon

07 cze 2015, 13:30
Ktoś z was korzysta ?

Re: Przeglądarka Maxthon

07 cze 2015, 13:42
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

07 cze 2015, 13:42
Tak kiedyś korzystałem mało słynna przeglądarka wydana około 2002r. Sam osobiście nie korzystam z niej z powodów przyzwyczajeń do innych.

07 cze 2015, 14:10
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

07 cze 2015, 14:10
Przeglądarka Maxthon to szybka i przyjemna w obsłudze przeglądarka ale mało popularna wszystko przez Chrome .
Program posiada szereg narzędzi w tym zaawansowaną obsługę proxy z możliwością przypisywania różnych serwerów do poszczególnych stron WWW oraz wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron WWW. Maxthon oferuje funkcje kalendarza historii przeglądanych stron, pobierania klipów wideo, zdjęć i muzyki, tworzenia zrzutów ekranowych stron WWW, a także informowania z poziomu paska statusu o aktualnym numerze IP, stopniu użycia CPU i szybkości ładowania. Przeglądarka dysponuje wbudowanym modułem sprawdzania pisowni, także w języku polskim, oraz trybem prywatnym, który gwarantuje, że dane o otwieranych stronach i pobieranych plikach nie będą zapisywane na komputerze. Maxthon posiada rozbudowany system własnych rozszerzeń co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Wygląd aplikacji można zmieniać dowolnie przy pomocy wielu dostępnych skórek. Testowałem ją osobiście z ciekawości i ten opis jest najlepiej oddaje jej rzeczywistość .

07 cze 2015, 14:37
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

07 cze 2015, 14:37
Nozownik35 napisał(a):
Przeglądarka Maxthon to szybka i przyjemna w obsłudze przeglądarka ale mało popularna wszystko przez Chrome .
Program posiada szereg narzędzi w tym zaawansowaną obsługę proxy z możliwością przypisywania różnych serwerów do poszczególnych stron WWW oraz wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron WWW. Maxthon oferuje funkcje kalendarza historii przeglądanych stron, pobierania klipów wideo, zdjęć i muzyki, tworzenia zrzutów ekranowych stron WWW, a także informowania z poziomu paska statusu o aktualnym numerze IP, stopniu użycia CPU i szybkości ładowania. Przeglądarka dysponuje wbudowanym modułem sprawdzania pisowni, także w języku polskim, oraz trybem prywatnym, który gwarantuje, że dane o otwieranych stronach i pobieranych plikach nie będą zapisywane na komputerze. Maxthon posiada rozbudowany system własnych rozszerzeń co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Wygląd aplikacji można zmieniać dowolnie przy pomocy wielu dostępnych skórek. Testowałem ją osobiście z ciekawości i ten opis jest najlepiej oddaje jej rzeczywistość .

Oryginał http://www.dobreprogramy.pl/Maxthon,Pro ... 13264.html

Ku***a czemu przeglądając forum notorycznie widzę posty często tych samych użytkowników którzy w ramach odpowiedzi skopują 1 lepszy wynik z googli nieraz zmieniając pare zdań nieraz zżynając po całości i cieszą mordę bo leca im punkty jak już musicie kopiować to podajcie źródło albo wątek na innym forum w którym znaleźliście info a nie udawajcie masterów we wszystkich kategoriach 8-)

07 cze 2015, 15:21
SkyThane

SkyThane

Aktywny Gracz 287 posty 122 pkt.

07 cze 2015, 15:21
Ja Maxthona uzywałem tylko przez chwilę, nawet mi sie spodobał i miarę szybko chodził, ale jak dla mnie teraz tylko Mozilla, bo jeszcze do niedawna wolałem Chrome, ale mi zaczął zżerać tyle RAMu, ze nie szło nic robić na nim :p
A tu masz dyskusje nt przeglądarek :p
Trochę przestarzała, ale zawsze :D
http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=6728

07 cze 2015, 18:48
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

07 cze 2015, 18:48
Jak dla mnie przeglądarka jest całkiem spoko, duzo wtyczek, aktualizacji i możliwość pracy w chmurze. Główną wadą moim zdaniem jest support w języku...chińskim. Tak było jak tego używałem. Nie wiem jak teraz to wygląda. Moja ocena to 6/10.

09 paź 2015, 19:47
MichalN20

MichalN20

Początkujący User 69 posty 5 pkt.

09 paź 2015, 19:47
Korzystałem na starym tablecie z androidem. Na słabszych sprzętach świetnie działa. Przede wszystkim "waży" dużo mniej :)

07 lis 2015, 11:52
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Młody Klikacz 149 posty 53 pkt.

07 lis 2015, 11:52
Korzystam z tej przeglądarki od 3 lat. Ma wszystko co potrzeba, chodzi bezproblemowo i ma wiele możliwości : menedżer pobierania, zrzut ekranu, magiczne wypełnianie, snifer plików i inne. Jest to produkt chiński w polskiej wersji językowej. Co najważniejsze to z pewnością nie ma ukrytych modułów do szpiegowania tak jak inne przeglądarki. Polecam.

10 paź 2017, 13:00
Puniek

Puniek

Początkujący User 139 posty 35 pkt.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo