Internet za granicą

27 mar 2018, 11:32
kajakk

kajakk

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Internet za granicą

27 mar 2018, 11:32
Witam wszystkich.
Ponieważ zaczynam swoją przygodę komputerową, stwierdziłam, że zwrócę się do fachowców.
Często w swoje pracy podróżuję i nie zbędny jest mi internet.
Jak sobie z tym poradzić? Jaką sieć najlepiej wybrać, bądź jakąś opcja dodatkowa może jest?
Potrzebuje pewność, że intranet będzie chodził i to na laptopie, ponieważ pracuję na nim, a internet jest nie odłączonym elementem.
Dzięki za odpowiedzi, :geek:
Pozdrawiam

Re: Internet za granicą

27 mar 2018, 19:56
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2568 posty 1569 pkt.

27 mar 2018, 19:56
Aktualnie jest coś takiego jak roaming-EU - w całej EU płacisz tak samo jak w kraju macierzystym. Jest kilka obostrzeń, najlepiej przejść się do punktów obsługi i zapytać o "zwykły" internet, oraz dopytać o wielkość pakietu dla EU (to, niestety, dwie różne rzeczy).

Jeśli tylko to jedno urządzenia będzie korzystać z internetu - warto pomyśleć aby dodać do laptopa modem wewnętrzny GSM (WWAN) - wtedy nie masz dodatkowego, plątającego się, urządzenia.

Nie podeślę Ci konkretnych danych, czy salonów - oni tak często zmieniają ofertę, że nawet sam nie wiem jak się pracownicy orientują w niej.

22 cze 2018, 09:13
axel12

axel12

22 cze 2018, 09:13
Podczas wakacji zagranicznych korzystałam z Internetu w telefonie, wykupiłam dodatkowy pakiet obowiązujący w UE. Rachunek nie przyszedł większy, jedynie, że zapłaciłam za pakiet :)

14 wrz 2018, 15:25
dejwid2302

dejwid2302

14 wrz 2018, 15:25
Zajmuję się szkolenia BHP online, dlatego muszę mieć stałe połączenie z Internetem. Poleci ktoś jakieś tanie rozwiązanie? Mam dosyć wysokich rachunków za abonament...
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo