Re: problem z internetem

19 cze 2015, 23:40
Kagiebe

Kagiebe

Początkujący User 230 posty 46 pkt.

19 cze 2015, 23:40
Spróbuj zrestartować router, funkcja "Reboot" w panelu, lub po prostu wyłącz go guzikiem lub odłącz zasilanie. Odczekaj kilka minut i znów podłącz, wyczyści sie (tańsze routery mają czasem tendencje do "zapychania się").

20 cze 2015, 10:33
grzesiu123

grzesiu123

Początkujący User 7 posty 0 pkt.

20 cze 2015, 10:33
Sciągnełem tego adwcleaner i po usuwałem tam wszystkie śmieci i jak narazie to działa internet poprawnie

20 cze 2015, 13:34
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

20 cze 2015, 13:34
I co chłopaki kto miał rację .
Szkoda że nie ściągnęłes adwcleaner jako pierwsze tak jak pisalem . Ale najważniejsze że pomogło .

20 cze 2015, 13:39
Kagiebe

Kagiebe

20 cze 2015, 13:39
Troszkę pokory... Nie popsujmy sobie tego forum bo pogoń za "sławą" da się odczuć na przestrzeni miesiąca jak tu jestem coraz bardziej. Każdy kto pomagał jest tak samo ważny jak Ty w swoich wypowiedziach :) To takie narodowe u nas, prześcigać się zamiast po prostu sobie nawzajem doradzać. Dukaty dukatami, ale nie dajmy się zwariować. Utrzymajmy ten luźny klimat koleżeńskiej pomocy - bo za to odpowiedzialni jesteśmy my - userzy, a nie administracja :) Co mi z tego forum gdy zrobi się tu kolejne (jakich multum) przekrzykowisko "specjalistów".

Wybacz mi autorze tematu za mały offtopic :D

20 cze 2015, 13:47
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

20 cze 2015, 13:47
"Wypijmy za pana wyżej bo dobrze gada " :D
Już myślałem że jak Pusta_Patelnia będziesz hejtowac .

20 cze 2015, 13:55
Kagiebe

Kagiebe

20 cze 2015, 13:55
Nie no, właśnie o to się rozchodzi :D Cały internet to jeden wielki hate, tutaj jest taka swoista oaza. Póki co.
Nic mi nie przyjdzie z bluzgania Cię, nawet się nie znamy. Po prostu pomagajmy sobie, mniej doświadczonym, a o dukaty się nie martwmy.

Peace :)

20 cze 2015, 15:49
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

20 cze 2015, 15:49
Nozownik35 napisał(a):
"Wypijmy za pana wyżej bo dobrze gada " :D
Już myślałem że jak Pusta_Patelnia będziesz hejtowac .

Hejtem może się nie zajmę ale po paru pm oraz wykluczeniu wad sprzętowych znalazł się winowajca w postaci jednego programu który najłatwiej było usunąć adwcleanerem.

A twoje metody krytykowałem ponieważ nie ma sensu zaczynać od usuwania wszelkich ciasteczek, haseł zakładek i innych niejednokrotnie przydatnych rzeczy ;)
Dodatkowo ccleaner tak naprawdę po za defragmentacjią oraz usuwaniem plików tymczasowych może sporo zaszkodzić w szczególności gdy czyścimy rejestry. Jest to dobry program tylko wtedy gdy posiadamy jakiś "nieaktywowany". W przeciwnym przypadku system wielokrotnie wykorzystuje rejestry o wszelkich błędach co pozwala na sprawniejsze korzystanie z windy dodatkowo niektóre aktualizacje kasują sporą cześć błędów których są rozwiązaniem.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo