Lenovo G505s problem z ładowaniem

14 lip 2019, 19:16
Adam898

Adam898

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Lenovo G505s problem z ładowaniem

14 lip 2019, 19:16
Witam laptop rozładował mi sie do zera mimo wpietego zasilacza. Zasilacz sprawdzilem na wyjsciu daje 20,5v po wyjeciu dysku udalo mi sie laptop uruchomic bateria normalnie sie naladowala ale po ponownym uruchomieniu komputera juz jej nie ladowalo a diody migaja. Jak laptop dziala to diody mrugaja tylko na wpietym zasilaczu po odpieciu jest poprawnie. Po rozladowaniu na wpietym zasilaczu nie da sie wlaczyc komputera i co jakis czas zaswiecaja sie diody na chwile. Wie ktos co moze byc tego przyczyna ???

Re: Lenovo G505s problem z ładowaniem

15 lip 2019, 15:51
admin

admin

moderator 1376 posty 35 pkt.

Re: Lenovo G505s problem z ładowaniem

15 lip 2019, 15:51
Adamie, czy mógłbym Cię poprosić o opisanie objawów jeszcze raz? Z podziałem na zdania i z użyciem znaków interpunkcyjnych? ;)
Próbuję przebrnąć przez ten tekst, ale niestety nie potrafię zrozumieć, co się zadziało, w jakiej kolejności, co dokładnie zrobiłeś itd.
Wtedy będzie nam wszystkim łatwiej, bo będziemy wiedzieli, o czym dokładnie mówimy.

Żeby Cię nie pozostawiać z pustymi rękami - spróbuj wyłączyć laptopa, odłączyć akumulator i zasilacz, przytrzymać przycisk POWER przez 30-60 sekund, a następnie, już po złożeniu i uruchomieniu, sprawdzić, czy objawy (jakiekolwiek one nie są) ustąpiły :)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo