Re: Zintegrowana karta dźwiękowa "DOLBY DIGITAL PLUS" ?

28 lip 2017, 11:06
janek878910

janek878910

Początkujący User 75 posty 0 pkt.

28 lip 2017, 11:06
grzemach napisał(a):
To wszystko są kwestie mocno indywidualne. Nie da się powiedzieć, że "tak wymiana karty muzycznej rozwiąże Twoje problemy".
Możesz mieć taki pokój, że nic nie zrobisz. Nie pomoże wymiana karty muzycznej, wymiana głośników. A może być taka sytuacja, że wystarczy przestawić któryś z głośników "50cm w prawo" i będzie super.
Niestety na forum nie ma możliwości aby z całą skutecznością powiedzieć, że jak zrobisz to i to - będzie super.

Który model głośnik kupiłeś? Logitech jakie?
Ja mam Logitech S220 - ich dobrymi głośnikami bym nie nazwał, a sporo osób je zachwalało w okresie gdy kupowałem. Dlatego teraz mam satelitki od starego radia i dopiero taki zestaw daje mi przyjemne brzmienie.

ad 3 - to wszystko zależy od głośników. Jasne, że kupisz 5.1 które będą się nadawały tylko do wyrzucenia, ale kupisz też takie które będą grały tak fajnie, że sąsiedzi będą synchronizowali filmy z Tobą aby móc je słuchać.

Logitech x230 ale jak mogę dać satelitki gdzieś dalej ? skoro mam je tak ustawione jak powinny ;0 to subwoofer nawala cała mocą w lewą stronę na drzwi postawiłem go wyżej z lewej strony na szafeczkę no już tak nie łupie przynajmniej bo oszaleć można

28 lip 2017, 11:17
toniek-94

toniek-94

Prawdziwa Ikona 722 posty 390 pkt.

28 lip 2017, 11:17
Głośnikami Logitech nie można nazwać dobrymi , bo to zwykłe chińskie głośniczki.To tak Ja tam nadal widzę dobre 2.0 lub jak chcesz to 5.1 ale też coś lepszego niż jakieś Creative, albo Logitech. Jak masz mniej pieniędzy to celuj w Modecomy, jak masz więcej pieniędzy to Edifier lub Microlab.

28 lip 2017, 11:25
janek878910

janek878910

28 lip 2017, 11:25
Ja nie napisałem że są najlepsze ale na pewno lepsze niż te dzisiejsze robione subwoofery od spodu gdzie jest brak bassu lub nie słychać dokładnie muzyki w satelitach tych przynajmniej jest Podwójna membrana FDD2™ głośnika satelitarnego to źródło soczystych i czystych dźwięków.I słychać to po prostu przeszkadza mi trochę że sub jest mocny i nie wiem czy to też nie przez kartę dźwiękową która jest dosyć ograniczona może poprawiło by to jakość suba . ..Miałem iść do sklepu kupić jakieś Creative lub Logitech ale poczytałem te opinie nie dość że na pilota czego nie lubię to jakość bardzo słaba dźwięku A na jakies za 500-1000 zł mnie nie stać

28 lip 2017, 11:30
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2572 posty 1569 pkt.

28 lip 2017, 11:30
Z tyłu głośnika jest pokrętło regulujące moc subwoofera:
Obrazek

Poza tym wg specyfikacji którą znalazłem głośniki te mają pasmo przenoszenia od 40Hz. Co w mojej opinii jest zdecydowanie za wysokie pasmo. Powinno być od ok 20Hz.

28 lip 2017, 11:40
janek878910

janek878910

28 lip 2017, 11:40
grzemach napisał(a):
Z tyłu głośnika jest pokrętło regulujące moc subwoofera:
Obrazek

Poza tym wg specyfikacji którą znalazłem głośniki te mają pasmo przenoszenia od 40Hz. Co w mojej opinii jest zdecydowanie za wysokie pasmo. Powinno być od ok 20Hz.

No może i powinno no co ja na to poradzę wyżej pisałem że nawet nie pomaga skręcenie go do zera mogę co jedynie w programach ale to głupie rozwiązanie aby go trochę ograniczyć położyłem go wyżej jak pisałem na szafeczce bo co tu innego wymyślę . . . :0
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo