Ładowanie/touchpad

27 mar 2019, 13:58
klaxia

klaxia

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Ładowanie/touchpad

27 mar 2019, 13:58
Moja oryginalna ładowarka się zepsuła, więc zakupiłam na allegro adapter. Starałam się sprawdzić czy napięcie jest takie same itd.
I problem jest taki, że owszem adapter działa i ładuje, ale w momencie podłączenia go do laptopa touchpad tak się zacina, że trudno jest cokolwiek zrobić (kliknięcie dokładnie na np x jest bardzo trudne) Natomiast w chwili odłączenia tej ładowarki, touchpad chodzi super szybko-tak jak zawsze.
Nie wiem jaka jest przyczyna i co powinnam teraz zrobić.
Dzięki za pomoc, bo średnio się na tym wszystkim znam ;)

Re: Ładowanie/touchpad

29 mar 2019, 12:19
admin

admin

moderator 1376 posty 35 pkt.

29 mar 2019, 12:19
Bardzo dziwne objawy :) Dzieje się tak tylko na tym nowym adapterze?
Aż ciężko mi znaleźć jakiegokolwiek logiczne połączenie między zmianą adaptera a takimi objawami :(
Chyba pozostaje przetestowanie komputera na nowej, oryginalnej ładowarce - jeśli problem nie będzie występował, to zapewne trzeba będzie zakupić właśnie oryginalną.

29 mar 2019, 12:58
klaxia

klaxia

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

29 mar 2019, 12:58
admin napisał(a):
Bardzo dziwne objawy :) Dzieje się tak tylko na tym nowym adapterze?
Aż ciężko mi znaleźć jakiegokolwiek logiczne połączenie między zmianą adaptera a takimi objawami :(
Chyba pozostaje przetestowanie komputera na nowej, oryginalnej ładowarce - jeśli problem nie będzie występował, to zapewne trzeba będzie zakupić właśnie oryginalną.

Tak, właśnie jest tylko na tym adapterze. Na starej ładowarce oryginalnej, czy nawet bez podłączenia jakiejkolwiek ładowarki śmiga aż miło. Ale w momencie podłączenia adaptera.. Kaplica. :/
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo