Problem z formatem i zainstalowaniem systemu

07 maja 2019, 20:55
misiek18186

misiek18186

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Problem z formatem i zainstalowaniem systemu

07 maja 2019, 20:55
Witam. Mam problem z zainstalowaniem systemu Windows 10 Pro. Robiłem na dwa sposoby po wywołaniu płyty botowalnej przez biosa i gdy wyskakuje okienko z wyborem języka, klawiatury to na dole jest przycisk Dalej i tu zaczyna się wielki problem... i po wyskoczeniu tego okna nie mogę nic zrobić.. Nie działa klawiatura ani mysz, tak jak by odłaczało USB i cała klawiaturę. Chciałem obejść to poprzez podłaczenie mojej klawiatury i myszki poprzez USB i także nic... Nawet jak klikam NumLock to sie nie zapala dioda. Próbowałem drugim sposobem "bardziej Januszowym". Zainstalowałem poprzez "Ten Komputer" gdy miałem jeszcze Windowsa 7 i wszystko idzie ładnie pięknie wziałem żeby zainstalowało czysty system i tu nagle okienko z wyborem układu klawiatury i tu nagle znowu ten sam problem nie działa klawiatura ani mysz... Męczę się z tym już 6 dzień i nie ma widać żadnych rezultatów. Czy jest jakiś sposób żeby działała klawiatura po biosie bo w biosie śmiga. A jak już przejdzie do instalacji to nie działa. Także teraz nie mam żadnego systemu i caly czas problem :/ Proszę bardzo o pomoc.

Re: Problem z formatem i zainstalowaniem systemu

08 maja 2019, 20:21
admin

admin

moderator 1376 posty 35 pkt.

Re: Problem z formatem i zainstalowaniem systemu

08 maja 2019, 20:21
O jakim sprzęcie tutaj rozmawiamy? Laptopie?
Czy touchpad też przestaję działać?
W pewnym momencie podczas instalacji Windowsa powinieneś móc znaleźć gdzieś ikonkę ułatwień dostępu i tam uruchomić klawiaturę ekranową.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo