Lenovo Explorer - gogle VR

02 maja 2018, 13:17
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

Lenovo Explorer - gogle VR

02 maja 2018, 13:17
Jeśli jesteś fanem VR (Virtual Reality) i rozrywki opartej na właśnie tej technologii, to mamy coś specjalnie dla Ciebie ;)

Lenovo Explorer to nowe gogle VR, które wynoszą doświadczenia z obcowania z wirtualną rzeczywistością na niespotykany dotąd poziom. Dzięki technologii Windows Mixed Reality spędzisz długie godziny z grami VR z platformy Steam (np. SUPERHOT), odbędziesz spacer po wirtualnym Koloseum czy skorzystasz ze specjalnej wersji pakietu Microsoft Office. Możliwości użycia gogli Lenovo Explorer są oczywiście znacznie większe i wraz z pojawianiem się coraz to nowszych pomysłów, zdają się nie mieć końca.

Najwyższej próby doznania zapewnia świetna specyfikacja gogli Lenovo Explorer - dwa ekrany ciekłokrystaliczne, o przekątnej 2,89 cala, z soczewkami pozwalającymi obserwować obszar o szerokości 110 stopni czy częstotliwość odświeżania obrazu sięgająca 90 Hz, a wszystko to zamknięte w superlekkiej obudowie ważącej zaledwie 380 gramów!

Dowiedz się więcej na temat Lenovo Explorer.

Chcesz poznać różnice między VR a AR? Zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym znajdziesz również przystępny film prezentujący czym charakteryzują się obie ze wspomnianych technologii.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo