samo usuwające się kontakty

05 wrz 2018, 20:52
yomazaki

yomazaki

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

samo usuwające się kontakty

05 wrz 2018, 20:52
Mam pewien problem. Zdarzyło się to wcześniej tylko raz, ale po paru godzinach były z powrotem. Wczoraj jednak usunęły mi się wszystkie zapisane na telefonie kontakty, po wpisaniu ich znowu, uruchomiłam telefon ponownie i stało się to samo. Teraz jednak nawet nie mam możliwości ich wpisania, ponieważ gdy naciskam przycisk Zapisz wyświetla się powiadomienie ,,Kontakt jest teraz zajęty. Spróbuj ponownie później." Nie wiem, czy problem leży w telefonie, czy w sieci komórkowej, ale proszę o pomoc. Może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu.Teraz już nawet nie wiem, kto do mnie dzwoni i piszę, muszę się domyślać... :cry: :cry: :cry:

Re: samo usuwające się kontakty

06 wrz 2018, 15:13
admin

admin

moderator 1341 posty 35 pkt.

06 wrz 2018, 15:13
Wejdź w aplikację telefonu (kontakty), a następnie w ustawienia. Powinnaś tam znaleźć opcję odpowiadającą za to, jakie kontakty mają być wyświetlane (np. z jednej karty SIM, tylko z jakiejś aplikacji itd.). Upewnij się, że masz tam zaznaczone "Wszystkie" :)
Daj znać czy pomogło!

06 wrz 2018, 15:38
yomazaki

yomazaki

06 wrz 2018, 15:38
Zrobiłam, jak mi admin polecił. Jednak nie pomogło, wciąż nic nie mam. Wszystko zniknęło z dnia na dzień. Nadmienię, że kontakty były zapisane na karcie SIM. Gdy dzisiaj wpisałam część z nielicznych, które pamiętałam, zapisywałam je na pamięci telefonu, mając nadzieję, że tym razem nie zostaną usunięte. :|
Mam ten telefon od listopada i do tej pory żadnego problemu nie było. Nie rozumiem, dlaczego nagle jakiś się pojawił. Telefonu zmieniać nie będę, bo do tej pory wszystko co mam od Lenovo (komputer i telefon) działało bez zarzutu. :oops:

06 wrz 2018, 16:55
admin

admin

moderator 1341 posty 35 pkt.

06 wrz 2018, 16:55
Dziwna sprawa. Mówisz, że kontakty były zapisane na karcie SIM - czy masz możliwość włożyć tę kartę do innego telefonu i potwierdzić, że nadal tam one są? Jakiejś usterce mogła ulec sama karta, więc warto to wykluczyć :)

Jeśli wszystkie kontakty na karcie są, to sugerowałbym zrobić backup swoich danych z telefonu, a następnie przywrócić go do ustawień fabrycznych.

06 wrz 2018, 18:40
yomazaki

yomazaki

06 wrz 2018, 18:40
Już mam. Sprawdziłam, czy może będą na starym telefonie i faktycznie tam były. Przerzuciłam je z telefonu na kartę. Mam tylko nadzieję, że znowu z karty nie znikną.
Dziękuję za pomoc i poświęcony dla mnie czas. Pozdrawiam :D
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo