Problem z ładowaniem

20 cze 2018, 16:37
Nowy1234

Nowy1234

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

Problem z ładowaniem

20 cze 2018, 16:37
Witam.. Od kilku dni mam problem z ładowaniem telefonu Lenovo K6. Myślałem, że to gniazdo mini usb bo jak podpinam ładowarkę kilka razy to za którymś razem zacznie ładować, ale nawet gdy nie ruszam kablem po jakimś czasie lubi się przerwać to ładowanie.. Gdy podłączam do komputera mogę przesyłać i pobierać pliki z telefonu ale ładowanie nie działa... Miał ktoś podobny problem?

Re: Problem z ładowaniem

20 cze 2018, 16:48
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2547 posty 1569 pkt.

20 cze 2018, 16:48
Witaj,
Tak na dobrą sprawę to w gnieździe jest 4-5 ścieżek + ekran, czyli tak na dobrą sprawę jest ich naście. Uszkodzenie (przerwanie) jednej z nich będzie miał skutki:
- ładowanie działa, nie działa przesył danych
- ładowanie nie działa, działa przesył danych

Pasuje więc to do tezy, że uszkodzeniu uległo gniazdo. Dla pewności dodam jeszcze, testowałeś na innym przewodzie? Bo też może to być wina przewodu, a z Twojego postu jasno nie wynika, że użyłeś innego do przesyłania danych a innego do ładowania.

20 cze 2018, 17:43
Nowy1234

Nowy1234

20 cze 2018, 17:43
Zdaje sobie z tego sprawe że mógł ulec uszkodzeniu pin odpowiedzialny za ładowanie w gnieździe, ale to tak stało sie z dnia nia dzien i jakoś szczerze wątpie. Tak używałem różnych przewodów, różnych ładowarek.
Dodam że problemy sie zaczęły jak wyskoczyło mi powiadomienie że temperatura baterii jest za wysoka, możliwe że to jest powód bo coś sie mogło przegrzać.

20 cze 2018, 18:56
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2547 posty 1569 pkt.

20 cze 2018, 18:56
W środku przyczyn może być sporo. Grzanie nie oznacza przeważnie nic dobrego. Może być w takiej sytuacji: uszkodzona bateria, uszkodzony układ ładowania....
Jeśli jest na gwarancji -> serwis gwarancyjny.
Jeśli nie jest -> DOBRY serwis GSM w okolicy.

21 cze 2018, 19:17
Nowy1234

Nowy1234

21 cze 2018, 19:17
Jest gwarancja jeszcze, oddam w najbliższym czasie. Dziękuje za pomoc, można zamknąć.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo