Lenovo K6 Note - dziwne problemy

26 wrz 2018, 09:02
sad1717

sad1717

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Lenovo K6 Note - dziwne problemy

26 wrz 2018, 09:02
Witam
Od ponad pół roku posiadam Lenovo K6 Note, ogólnie jestem zadowolona, jednak od jakiegoś czasu ( miesiąc, może dwa ) pojawiły się pewne problemy. Często korzystam ( 5 dni w tygodniu ) z opcji Punkt Dostępu, nie było z tym problemów do czasu, gdy losowo przystał reagować na dotyk. Raz się włączy, raz nie i wtedy aby zadziałało muszę telefon uruchomić ponownie i tu pojawia się drugi problem ( zaczął się mniej więcej w tym samym czasie co z włączaniem Punktu Dostępu ), nie mogę normalnie Wyłączyć/Uruchomić ponownie telefonu, gdyż zawiesza się z informacją " Ponowne uruchomienie " i pomaga jedynie przycisk Wyłączenie + Vol - inaczej telefonu nie wyłączę. Mam też problem z ciągłym, co kilka - kilkanaście sekund, zrywaniem połączenia Wi-Fi ale wydaje mi się, iż to przez wzmacniacz Wi-Fi, choć pewności nie mam. Może ktoś ma pomysł, co jest przyczyną takich problemów?

Re: Lenovo K6 Note - dziwne problemy

26 wrz 2018, 19:16
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

26 wrz 2018, 19:16
Na początek spróbuj zresetować ustawienia sieciowe w menu Ustawienia -> Sieci -> Resetuj ustawienia sieciowe (ta opcja może byc ukryta pod "Więcej").

Dodatkowo możesz spróbować wejść w tzw. safe mode poprzez naciśnięcie klawisza "Power" i przytrzymaniu (nie klinięciu!) opcji "Wyłącz". Powinna wtedy pojawić się opcja restartu w trybie safe mode.
W tym trybie większość aplikacji jest wyłączona. Spróbuj odtworzyć problemy, które u Ciebie występują.

W ostateczności zawsze pozostaje opcja przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych :)

27 wrz 2018, 10:26
sad1717

sad1717

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

27 wrz 2018, 10:26
Dziękuje, spróbuję tak zrobić. Mam nadzieję, że powrót do ustawień fabrycznych nie będzie konieczny ;)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo