k6 note problem z BT i rozmowami jednocześnie

12 paź 2018, 03:56
Racuh95

Racuh95

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

k6 note problem z BT i rozmowami jednocześnie

12 paź 2018, 03:56
Cześć, mam taki problem z telefonem. Gdy podłączam się np. do głośnika lub słuchawki przez BT, mogę słuchać muzyki normalnie itd.
Ale wystarczy że jestem podłączony obojętnie do jakiego urządzenia BT i ktoś do mnie zadzwoni lub ja spróbuję zadzwonić do kogoś to telefon się zawiesza. Muszę go restartować za każdym razem.
Wie ktoś może czego jest to przyczyna i jak temu zaradzić?
Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

P.S
Gdy podłączam telefon do ładowania, zauważam jakby moje urządzenie trochę zaczynało zamulać, szczególnie gdy coś piszę.

Re: k6 note problem z BT i rozmowami jednocześnie

12 paź 2018, 12:39
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

12 paź 2018, 12:39
Spróbuj w ustawieniach lokalizacji wyłączyć opcję "Skanowanie Bluetooth" (albo podobnie, nazwa może się różnić), która poprawia dokładnoś GPS poprzez skanowanie z użyciem modułu Bluetooth.
Spotkałem się z przypadkiem, gdy właśnie opcja ta powodowała dziwne konflikty :)

Jeśli jesteś z "tych odważniejszych", to możesz wejść w opcje programisty (żeby je włączyć musisz wejść w ustawienia -> informacje o telefonie -> znaleźć wersję oprogramowania i kliknąć w to pole jakieś 10 razy (dostaniesz komunikat o przyznaniu uprawnień)) i spróbować przetestować różne wartości "Bluetooth AVRCP Version".
To już jednak na własną odpowiedzialność ;)

Oczywiście zawsze jest opcja przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych.

Daj znać jak rozwinęła się sytuacja :)

18 paź 2018, 11:33
Racuh95

Racuh95

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

18 paź 2018, 11:33
Wyłączyłem skanowanie BT i nadal to samo, później spróbuję pobawić się w opcjach. Dzięki! :)
Dam znać co i jak.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo