Wylaczanie sie tableta na pelnej baterii

22 paź 2016, 13:00
ed94pl

ed94pl

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Wylaczanie sie tableta na pelnej baterii

22 paź 2016, 13:00
Witam, jestem posiadaczem Tableta Lenovo Ideapad Miix 310-10icr, od jakis 2 tygodni przestaje pracowac na baterii przy ogladaniu nawet YT. Problem polega na tym ze jak ogladam YT lub nawet male gry, tablet wylacza sie mimo ze ma np 90% baterri, jedynym rozwiazaniem jest ciagle podlaczenie do pradu. Szukalem juz w supporcie i nic, ani nowa instalacja systemu, ani specialne sterowniki baterii na stronie lenovo, nawet modlenie sie do boga zeby sie nie wylaczyl ni pomaga.

Jest to bardzo dobry tablecik, ale no denerwuje to jak mi sie wylaczy np gdy ogladam cos ze znajomymi

Re: Wylaczanie sie tableta na pelnej baterii

23 paź 2016, 20:57
Adam_mabA

Adam_mabA

Młody Klikacz 84 posty 92 pkt.

23 paź 2016, 20:57
Problem koniecznie zgłoś do serwisu...

Padnięta jest albo płyta główna (może nawet CPU) albo elektronika baterii (złe wskazania stanu naładowania)... U mnie po każdym ponownym uruchomieniu (po naładowaniu) wykazuje inną wartość - co ważne bez aktywności żadnej wydaje się że normalnie "trzyma".

Mam to samo z chińskim telefonem sygnowanym marką "Overmax" - niestety zakup baterii jest nieopłacalny, a sprzęt po gwarancji dawno zatem koszty będą nieadekwatne do wartości urządzenia.

24 paź 2016, 18:02
ed94pl

ed94pl

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

24 paź 2016, 18:02
Dzieki, jak bede mial czas to pojade do mediamartku i powiem im moj przypadek, moze dostane nowy lub mi go naprawia, tablecik ma niecale 2 mies
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo