Lenovo Miix 300-10

24 lut 2017, 18:13
AgataS93

AgataS93

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Lenovo Miix 300-10

24 lut 2017, 18:13
Od paru dni, kiedy wyłączam tablet, na klawiaturze ciągle świeci się dioda włączonego tabletu. Może leżeć nie używany parę godzin, lecz po otworzeniu dioda dalej się świeci i naciskanie na przycisk "power" nic nie daje bo ekran jest czarny. Po pewnym czasie naciskania na przycisk "power" dioda gaśnie i wtedy tablet normalnie się włącza.
Jak mogę rozwiązać ten problem ?

Re: Lenovo Miix 300-10

24 lut 2017, 19:16
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

24 lut 2017, 19:16
Hm wygląda na to że tablet zawiesza się przy wyłączeniu (trzymanie przycisku power wciśniętego przez określony czas powoduje "siłowe" odcięcie zasilania), można spróbować przywrócić go do stanu fabrycznego.

27 lut 2017, 12:20
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

27 lut 2017, 12:20
AgataS93 napisał(a):
Od paru dni, kiedy wyłączam tablet, na klawiaturze ciągle świeci się dioda włączonego tabletu. Może leżeć nie używany parę godzin, lecz po otworzeniu dioda dalej się świeci i naciskanie na przycisk "power" nic nie daje bo ekran jest czarny. Po pewnym czasie naciskania na przycisk "power" dioda gaśnie i wtedy tablet normalnie się włącza.
Jak mogę rozwiązać ten problem ?

Jeśli po ponownym uruchomieniu problem wciąż występuje, spróbuj przeinstalować system.

Aby przejść do trybu Recovery wyłącz urządzenie i po upływnie minimum 5 sekund wciśnij przycisk pogłaśniania (+) a następnie "włącznik". Przytrzymaj do momentu kiedy na ekranie pojawi się NovoMenu. Dalej postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jeśli okaże się, że problem nadal wystepuje proszę o kontakt z działem technicznym dostępnym od poniedziałku do piątku, między godziną 9 a 18. Kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 295 49 50, albo poprzez czat: https://support.lenovo.com/pl/pl/livechatemea/

Pozdrawiam!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo