Bardzo kiepsko działający dotyk

06 wrz 2017, 08:44
miix300

miix300

Początkujący User 4 posty 0 pkt.

Bardzo kiepsko działający dotyk

06 wrz 2017, 08:44
Pisałem już o tym w innym wątku, ale odświeżę temat bo chyba będę wysyłał tablet na reklamację.
Czy mógłby mi ktoś kto używa miix 300 powiedzieć jak u niego działa dotyk?
U mnie najgorzej bywa gdy jest położony płasko i nie mam go w ręce - w tej pozycji trzeba wciskać klawiaturę jak na starej maszynie do pisania żeby coś zadziałało (nie zawsze tak jest, ale bardzo często).
Trzymając w rękach jest nieco lepiej, bywają dni że działa ok, ale w większości nie da się na tym pracować.
Długopis z gumką przeznaczony do telefonów i tabletów w ogóle nie reaguje.

Bardzo proszę o przesłanie swojej opinii osoby które korzystają z tego urządzenia.

Powoli zaczynam żałować wyboru ponieważ jak zgłębiłem temat okazuje się że marka Lenovo nie należy do najlepszych. Właśnie na dniach wymieniałem telefon i też chciałem zakupić Lenovo, ale po zakupie miix 300 szybko zorientowałem się że nie jest to dobry pomysł.

Re: Bardzo kiepsko działający dotyk

13 wrz 2017, 18:07
Mag!k

Mag!k

Młody Klikacz 43 posty 62 pkt.

Re: Bardzo kiepsko działający dotyk

13 wrz 2017, 18:07
Z tego co czytałem, ten problem jest dość popularny dla tej serii. Udało mi się znaleźć listę sterowników, które są powodem problemów z funkcją dotykową ekranu serii MIIX 300. Oto lista:
- Intel SST Audio Device Driver
- Intel Atom/../... Processor Serial IO (that replaces I2C Controller)
- Intel Drynamic Platforma and Thermal Framework.
Sprawdź czy posiadasz zainstalowane te sterowniki i odinstaluj je, zastąp innymi. Najlepiej tymi ze strony lenovo, ponieważ jak widać sterowniki Intela mają pewien problem. Link do sterowników lenovo, wybierz system (win10 albo win8.1): https://pcsupport.lenovo.com/pl/en/prod ... /downloads
Jeżeli to nie pomoże, ostatnią deską ratunku może być przeinstalowanie systemu z win 10 na win 8, ewentualnie na odwrót.

Mam nadzieje, że pomogłem :)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo