Lenovo MIIX 310-10ICR - czy istnieje możliwość ładowania inaczej niż przez dedykowaną ładowarkę

07 lis 2017, 21:47
Witam wszystkich Państwa zgromadzonych na tym forum.
Bawię się ostatnio takim MIIXem jak powyżej i pomimo wielu kombinacji nie mogę dojść, czy istnieje możliwość ładowania tego urządzenia inaczej aniżeli gniazdem dedykowanym i ładowarką dla niego przeznaczoną. Natomiast ładowanie zwykłą telefonową ładowarka z micro usb nie daje żadnego efektu. Jest to dla mnie o tyle ważne, gdyż udaję się w podróż dość długą i powerbank miał być dla mnie zbawieniem, a okazuje się to tutaj kłopotem. Będę wdzięczny za każdą informację
Pozdrawiam
Mirek

Re: Lenovo MIIX 310-10ICR - czy istnieje możliwość ładowania inaczej niż przez dedykowaną ładowarkę

07 lis 2017, 22:02
Można. Acz nie jest to proste i nie kupisz przewodu - musisz go zrobić.

Jeśli chcesz ładować przykładowo z power banka - kupujesz przewód pasujący do WYJŚCIA powerbanka (czyli pewnie zwykłe USB) o długości która Ciebie zadowala i dodatkowo kupujesz wtyk: "3.5mm*1.5mm" (najlepiej jedź z obecną ładowarką do sklepu z elektroniką i dobiorą). Obcinasz zbędną końcówkę z przewodu, przylutowujesz kupioną końcówkę i w sumie gotowe. Tylko sprawdź 3 razy czy dobrze podłączony jest plus i minus! Jeśli będzie na odwrót - możesz uszkodzić urządzenie.
I masz przewód którym możesz ładować urządzenie z dowolnej ładowarki USB.

PS. z tego co widzę oryginalna ma 20W (4A) - każda inna, mniejsza, może nie ładować w trakcie użytkowania, a jedynie sprawić, że bateria będzie rozładowywana wolniej.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo