Potrzebny recorvery iso

24 paź 2018, 01:45
Revenn

Revenn

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

Potrzebny recorvery iso

24 paź 2018, 01:45
Mam taki problem z tabletem że po skorzystaniu ze Slime Drivera system całkowicie sie zepsuł. Próbowałem odzyskiwać ale pojawiałsie błąd że nie udało się. Zainstalowałem z usb nową wersje Windowsa 10, problem jest taki ze po uruchomieniu system działa skokowo, nie ma ikonki informującej o naładowaniu, i nie działa sam tablet dotykowo, tylko klawiatura i touchpad. Co mam teraz zrobić, tabletu już na gwarancji nie mam a ten recorvery którego miałem gdzieś zniknął albo ja coś źle robie, lub go usunęłem z powodu zbyt małej ilości na dysku. Prosiłym o pomoc, co mam teraz zrobić żeby to naprawić.

Re: Potrzebny recorvery iso

24 paź 2018, 07:30
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

24 paź 2018, 07:30
Brakuje ci sterowników, znajdziesz je tu https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/prod ... ordSearch=

24 paź 2018, 20:49
Revenn

Revenn

24 paź 2018, 20:49
Z tego co sprawdzałem są dwie partycje odzyskiwania, jedna ma 450 mb a druga 5,6 gb. Dziwne tylko to że zawsze jak odzyskiwałem system to po instalacji działały mi już wszystkie funkcje a teraz nic.

25 paź 2018, 12:29
szymon.matysiak

szymon.matysiak

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

25 paź 2018, 12:29
Witam.
Ja również potrzebuję system do Miix 300. Zainstalowałem świeży system Windows 10, ale nie działa dotyk i dźwięk. Jest to powszechny problem. Dzwoniłem do Lenovo, to mi powiedziano, że oni nie przewidują instalowania świeżego systemu. Na stronie supportu są sterowniki, ale Windows nie ma ich do czego przypiąć, bo brakuje sterownika od magistrali PCI, a jego na stronie nie ma. Totalna ignorancja wobec klienta. Kazali mi się zgłosić do jakiegoś ich autoryzowanego serwisu, ale nie będę płacić 123 zł za banalną instalację.

Proszę, jeśli ktoś ma ten model, to chętnie przyjmę najlepiej obraz całego dysku. Posiadam w domu serwer plikowy i łącze 1000/100 Mb/s, więc można wgrać to bezpośrednio do mnie.

Preferuję kontakt na e-mail kontakt@szymonmatysiak.pl

25 paź 2018, 21:00
Revenn

Revenn

25 paź 2018, 21:00
Mi już udało się w miare naprawić tableta instalując sterowniki. Problem jest jeszcze z jedną rzeczą, Synapticem. Mam go niby zainstalowanego ale nie mogę skorzystać z ustawień gestów, nie ma tej aplikacji która powinna działać w tle. Tak samo nie działa mi opcja rolki w touchpadzie. ktoś się orientuje jak ten problem rozwiązać? Próbowałem pobrać nowszą wersje tych sterowników ale pojawia się komunikat że instalacja nie powiodła się.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo