Moto G3 Bluetooth

18 gru 2016, 19:33
Edward47

Edward47

Początkujący User 2 posty 25 pkt.

Moto G3 Bluetooth

18 gru 2016, 19:33
Po ostatnim zaktualizowaniu Androida do wersji 6.0.1 zaczął się problem z importem książki telefonicznej z telefonu Moto G3, do zestawu głośno mówiącego w samochodzie, po prawidłowym sparowaniu obu urządzeń poprzez bluetooth. Rozmowy mogę odbierać, mogę ręcznie wybierać numery połączeń, lecz urządzenie nie importuje książki telefonicznej.

Re: Moto G3 Bluetooth

19 gru 2016, 11:09
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

19 gru 2016, 11:09
Edward47 napisał(a):
Po ostatnim zaktualizowaniu Androida do wersji 6.0.1 zaczął się problem z importem książki telefonicznej z telefonu Moto G3, do zestawu głośno mówiącego w samochodzie, po prawidłowym sparowaniu obu urządzeń poprzez bluetooth. Rozmowy mogę odbierać, mogę ręcznie wybierać numery połączeń, lecz urządzenie nie importuje książki telefonicznej.

O jakim zestawie głośnomówiącym mówimy? Znając model, być może uda się namierzyć podobny problem u innych użytkowników forum i wspólnymi siłami go rozwiązać ;)

Pozdrawiam!

03 sty 2017, 18:25
Edward47

Edward47

Początkujący User 2 posty 25 pkt.

03 sty 2017, 18:25
Jest to oryginalny zestaw głośnomówiący Infotainment Radio Bolero zainstalowany w Skodzie Octavii, opisany w instrukcji obsługi - link: http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualSe ... tRadio.pdf
Pozdrawiam
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo