Jak wyłączyć powiadomienia o aktualizacji androida w smartfonie moto g3

14 sty 2017, 13:36
Madman01

Madman01

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Jak wyłączyć powiadomienia o aktualizacji androida w smartfonie moto g3

14 sty 2017, 13:36
Kupiłem niedawno telefon Motorola Moto G3, zainstalowalem nowy android, pożniej ponownie system Marsmallow 6.0.1, a teraz znowu wyskoczyła mi jakaś aktualizacja do Nowa wersja: 24.201.5.en.EU (
Motorola is excited to announce a new software update for you phone Plug the phone in to ensure that the battery is not drained during the download. We also recommend downloading over a high speed network or Wi-Fi. Highlights of this update include: Android security updates) coś takiego pisze, i chciałbym wyłączyc te powiadomienia o aktualizacji ale za bardzo nie wiem jak, nie chce zrobić jakiegos błędu w ustawieniach, a wcześniejsze aktualizacje były w języku Polskim, dlatego troche mam obawy co do tej aktualizacji moze to jakis wirus?

Re: Jak wyłączyć powiadomienia o aktualizacji androida w smartfonie moto g3

14 sty 2017, 18:17
Użytkownik nieaktywny

Użytkownik nieaktywny

Aktywny Gracz 1433 posty 184 pkt.

14 sty 2017, 18:17
prawdopodobnie są to poprawki bezpieczeństwa dla systemu i warto je zainstalować, powinieneś się cieszyć że je dostajesz ;-)

14 sty 2017, 19:05
Madman01

Madman01

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

14 sty 2017, 19:05
Prawdopodobnie? No właśnie a jak to jakiś wirus? i mi padnie system, jakbym byl pewien że to poprawki to bym juz dawno zainstalowal, a pobieralem z sieci sporo aplikacji gier itp, wiec mam obawy czy to instalowac, a jak chcialem wylaczyc przez roota to powiadomienie to wogole sie nie dalo niby odznaczylem system update, a dalej to przychodzi to powiadomienie, na dodatek wszystkie wczesniejsze aktualizacje przychodzily calkiem w jezyku pl, a to w eng stad moje obawy ale dzieki za odpowiedz, Pozdro.

19 sty 2017, 11:58
KaMiL90

KaMiL90

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

19 sty 2017, 11:58
Mam ten sam problem, aktualizacja pobrała się gdy nie używałem telefonu, a nastepnie wyskoczył komunikat by ją zainstalować. Wyglądało to podejrzanie, więc chcialem odrzucić instalację jednak takiej opcji NIE MA. Można tylko instalację przełożyć na później. I tak już drugi tydzień przekładam instalację na kolejny dzień. Ściągnąłem antywirusa z nadzieją, że odnajdzie mi to badziewie i pozwoli usunąć z telefonu jednak nie. A ręcznie usunąć tego nie moge bo nie wiem gdzie to siedzi.

25 sty 2017, 12:14
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

25 sty 2017, 12:14
Madman01 napisał(a):
Kupiłem niedawno telefon Motorola Moto G3, zainstalowalem nowy android, pożniej ponownie system Marsmallow 6.0.1, a teraz znowu wyskoczyła mi jakaś aktualizacja do Nowa wersja: 24.201.5.en.EU (
Motorola is excited to announce a new software update for you phone Plug the phone in to ensure that the battery is not drained during the download. We also recommend downloading over a high speed network or Wi-Fi. Highlights of this update include: Android security updates) coś takiego pisze, i chciałbym wyłączyc te powiadomienia o aktualizacji ale za bardzo nie wiem jak, nie chce zrobić jakiegos błędu w ustawieniach, a wcześniejsze aktualizacje były w języku Polskim, dlatego troche mam obawy co do tej aktualizacji moze to jakis wirus?

To normalna aktualizacja telefonu. Zajmie nie więcej niż 20 minut i wszystko powinno być w porządku :)

Pozdrawiam!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo