Tryb dla dzieci Lenovo

17 maja 2020, 11:11
Gosia17

Gosia17

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Tryb dla dzieci Lenovo

17 maja 2020, 11:11
Hey, kupiłam tablet wszystko ładnie działało, dziecko zachwycone trybem dla dzieci. Chodziło z tydzień i wywaliło mnie tzn wyrzuciło z gry i pokazywało UPS.. nastąpił jakiś problem.
Początkowo myślałam że coś dziecko zrobiło i poszłam do sklepu kupiłam drugi tańszy tablet też Lenovo tylko dla dziecka, wszystko zainstalowalam i chciałam wejść w tryb dla dzieci i od samego początku pokazuje błąd ten sam co w poprzednim tablecie. Wygląda na błąd systemowy. Powiedzcie jak to naprawić, bo bez trybu dla dzieci tablet będzie dla dziecka bezużyteczny. Pomocy

Re: Tryb dla dzieci Lenovo

18 maja 2020, 12:02
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

18 maja 2020, 12:02
Czy mogłabyś nam podać więcej szczegółów odnośnie tego błędu? Może wyświetla się jakiś kod błędu?
Bez takich informacji i bez fizycznego dostępu do tabletu ciężko będzie mi jakoś pomóc :(

18 maja 2020, 14:29
Gosia17

Gosia17

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

18 maja 2020, 14:29
Normalnie wchodzę w ten tryb dla dzieci, ładuje i za chwilę pokazuje...
Ups.... wyglada na to ze jest jakiś problem. Proszę spróbować ponownie.
Grzebiąc w ustawieniach jest rubryka wyślij problem. Ale aplikacja nie widzi problemu. Bym wysłała skany ale nie wiem jak. Nie pokazuje żadnego numeru błędu.

19 maja 2020, 12:19
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

19 maja 2020, 12:19
Ciężko w takim razie będzie mi pomóc :(
Upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu (w pełni zaktualizowaną). Jeśli to nie pomoże, to ostatecznością jest przywrócenie tabletu do ustawień fabrycznych. Niemniej, z tego co piszesz, problem występuje na kilku różnych urządzeniach, więc pewnie na niewiele się to zda.
Żeby nie zostawiać Cię z pustymi rękami mogę zaproponować zadanie pytania na tym forum - urzęduje tam zespół wsparcia technicznego Lenovo. Być może oni znają problem i będą w stanie Ci coś podpowiedzieć :)

27 gru 2020, 23:30
JacekS

JacekS

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

27 gru 2020, 23:30
Gosia17 napisał(a):
Normalnie wchodzę w ten tryb dla dzieci, ładuje i za chwilę pokazuje...
Ups.... wyglada na to ze jest jakiś problem. Proszę spróbować ponownie.
Grzebiąc w ustawieniach jest rubryka wyślij problem. Ale aplikacja nie widzi problemu. Bym wysłała skany ale nie wiem jak. Nie pokazuje żadnego numeru błędu.

Witam,
Mam podobny problem.
Wersja 1.1.39, gdy wejdę w opcję "Potwór Klasa / Monster Class", nie mogę się zalogować. Wszelkie gry, wideo, dźwięki i książka gdy próbuję otworzyć to mam informację "Ups.. Wygląda na to że jest jakiś problem. Proszę spróbować ponownie". Dodatkowo nie ma możliwości wyjścia z tej opcji Potwór klasa do poziomu wyżej. Pozostaje tylko restart urządzenia i awaryjne zamknięcie aplikacji tryb dla dzieci.
Proszę o pomoc!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo