Program antywirus .

30 kwi 2015, 21:30
piters1233

piters1233

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Program antywirus .

30 kwi 2015, 21:30
Jaki program antywirusowy wedlug was jest najlepszy ? (oczywiscie darmowy)

Re: Program antywirus .

30 kwi 2015, 21:32
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

30 kwi 2015, 21:32
AVG
Panda Cloud Antivirus
Avira
BitDefender

01 maja 2015, 09:27
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

01 maja 2015, 09:27
Witam .

Wiekszosc Antywirusów jest darmowa przez pierwsze 30 dni i masz wtedy premium .Gdy mija dany okres próbny to wyswietla sie komunikat zeby kupić licencje . Wtedy odinstaluj program a on sam zaproponuje ci albo darmowe przedłuzenie korzystania z programu albo jakies ciekawe znizki.

1. Norton
2. Kasperski
3. Avast

01 maja 2015, 10:28
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

01 maja 2015, 10:28
Ja polecam gorąco malwarebytes

01 maja 2015, 16:14
wojciech.szlosek

wojciech.szlosek

Początkujący User 65 posty 22 pkt.

01 maja 2015, 16:14
Polecam AVG . Nie słuchaj innych i nie pobieraj Avasta! Czemu? Bo blokował mi wiele programów, mimo tego, że zaznaczałem je jako bezpieczne.

02 maja 2015, 00:36
Nozownik35

Nozownik35

02 maja 2015, 00:36
Kazdy antywirus jest inny i powinieneś sam przetestować np te ktore my polecamy .

03 maja 2015, 14:43
matador

matador

Początkujący User 28 posty 9 pkt.

03 maja 2015, 14:43
Jeżeli chodzi o program antywirusowy to sprawa indywidualna dla każdego użytkownika , dużo już tych programów przetestowałem i uważam że jednym z lepszych rozwiązań jest połączenie paru programów które ze sobą nie kolidują oraz nie przeszkadzają sobie.

1. Anvi AD Blocker v2.2 - Blokowanie reklam i niebezpieczeństw czających się w czeluściach stron internetowych w czasie realnym , jest darmowy z tego co pamiętam na rok.

2. Baidu Antivirus 2015 - Bardzo dobry i lekki antywirus

3. Baidu PC Faster - to nie jest jakiś tam pierwszy lepszy booster, na prawdę potrafi dużo jeśli chodzi o czyszczenie, optymalizację, a jak by tego było mało to ma również skaner antywirusowy Cloud na żądanie.

4. Comodo Firewall - To najlepsza zapora dostępna za darmo, która jeszcze działa jak należy i można ją dobrowolnie konfigurować (polecam usunięcie listy zaufanych dostawców i zastosowanie tylko własnych zasad dla aplikacji, a także wyłączenie automatyczne dodawanie reguł aplikacji, manual daje 100% lepszą kontrolę..

06 maja 2015, 16:09
racoon

racoon

Początkujący User 3 posty 1 pkt.

06 maja 2015, 16:09
Witam

Mam problem z delta-homes, zainstalowało się to dziadostwo i nijak nie idzie tego usunąć, tzn udało mi się to wyeliminować z opery, ale na firefoksie i eksplorerze cały czas się pojawia.
Użyłem wszystkich opcji jakie znalazłem w necie dotyczących usuwania oraz zmieniania opcji i niestety nic nie pomogło.
Jestem ciekaw jaki program antywirusowy powinien sobie z tym poradzić.
Próbowałem spyhunter4 i wykrywał te nieprawidłowości, ale jak mi wyskoczyli z ceną 30$ aby zlikwidować błędy to zrezygnowałem.
Przy okazji, czy to normalne że ten program wyszukał mi z 400 plików które uznał za szkodliwe ? Bo w sumie poza tą niechcianą wyszukiwarką większych kłopotów z kompem nie mam.

06 maja 2015, 19:59
matador

matador

Początkujący User 28 posty 9 pkt.

06 maja 2015, 19:59
Proces wyinstalowania Delty może okazać się dość skomplikowany. Nie wystarczy zmienić stronę startową, nie pomaga również tradycyjny sposób deinstalacji. Aby skutecznie usunąć Delta–Search należy wykonać następujące czynności:
Odinstalować wszystkie składniki oraz programy omawianej wyszukiwarki.
Kliknąć na Start->Panel Sterowania-> Programu i funkcje(dla Windows 7), Dodaj lub usuń programy (w przypadku Windows XP).
Wyszukać na liście i w przypadku wystąpienia odinstalować następujące programy: Delta, Delta Toolbar, BrowserProtect, Yontoo, BrowserDefender, Delta Chrome Toolbar oraz inne z Deltą w nazwie.
Jeśli na liście występują jeszcze jakieś programy, których nie używamy, warto zrobić sobie przy okazji porządek w systemie i je wyinstalować. Może się okazać, że niektóre z nich są pochodnymi Delty. Przed usuwaniem programów polecam wyszukać o nich informacje w internecie.
Przywrócić naszą stronę startową, usunąć wyszukiwarkę Delta z listy wyszukiwarek oraz odinstalować wszystkie dodatki do przeglądarki, które mogą się okazać pochodnymi Delty. Instrukcja wykonania tego punktu znajduje się pod poniższymi linkami w zależności od posiadanej przez nas przeglądarki. Wybierz przeglądarkę:
GoogleChrome - http://www.interset24.pl/jak-usunac-delta-search-z-google-chrome/
Mozilla Firefox - http://www.interset24.pl/jak-usunac-delta-search-z-mozilla-firefox/
InternetExplorer - http://www.interset24.pl/jak-usunac-delta-search-z-internet-explorer/

Sprzątanie po Delta-Search
Na koniec polecam przeczyścić rejestr Windows, usuwając wpisy należące do Delty. Zabieg ten wymaga dużej ostrożności i pewnego stopnia zaawansowania, dlatego nie zalecam go osobom, które nigdy nie miały do czynienia z rejestrem.
1.Kliknąć Strat ->Uruchom ->Wpisać polecenie regedit
2.Zrobić kopię zapasową rejestru
Plik ->Exportuj ->Wybrać dysk, katalog, nadać nazwę ->Zapisz
3. Wejść w menu Edycja ->Znajdź
4.Wpisać frazę Delta-Search
Obrazek

5.Wyszukać i usunąć znaleziony wpis
6.Wcisnąć klawisz F3 aby szukać dalej
7.Czynności od pkt. 5 powtarzać dopóki znajdujemy kolejne wpisy w z podaną frazą
8.Czynności od pkt. 4 wykonać dla fraz: Delta, BrowserProtect, Yontoo, BrowserDefender
9.Zakończyć edycję rejestru i zrestartować komputer.

P.S jeżeli chodzi o program "spyhunter4" i te wszystkie inne badziewia które są płatne to nie ma co ich słuchać , one specjalnie pokazują zawyżoną liczbę wirusów żeby je kupić ;)

07 maja 2015, 09:53
Nozownik35

Nozownik35

07 maja 2015, 09:53
Użyj Adwcleaner on sobie poradzi z takimi plikami.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo