Problem z czcionką

26 lut 2017, 19:34
snejqu1

snejqu1

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

Problem z czcionką

26 lut 2017, 19:34
Witam. Wczoraj patrzyłem sobie to i owo i przez przypadek usunąłem jakiś program chyba z Lenovo i komputer uruchomił się ponownie i przez to czcionka jest niewyraźna i że tak powiem widać na niej aż piksele.. Jest to laptop Lenovo B50-80, model name 80EW. W kartonie po laptopie nie było żadnych płytek ze sterownikami.

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC

Re: Problem z czcionką

26 lut 2017, 20:00
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

26 lut 2017, 20:00
Witam. Sterowniki i programy są do pobrania stąd, http://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/produ ... /downloads, sądząć po pikselozie na początku upewnił bym się czy sterowniki do karty graficznej są zainstalowane.

27 lut 2017, 11:55
Ekspert Lenovo

Ekspert Lenovo

moderator 159 posty 0 pkt.

27 lut 2017, 11:55
snejqu1 napisał(a):
Witam. Wczoraj patrzyłem sobie to i owo i przez przypadek usunąłem jakiś program chyba z Lenovo i komputer uruchomił się ponownie i przez to czcionka jest niewyraźna i że tak powiem widać na niej aż piksele.. Jest to laptop Lenovo B50-80, model name 80EW. W kartonie po laptopie nie było żadnych płytek ze sterownikami.

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC

Jeśli nie pomoże ponowna instalacja sterowników (najprawdopodobniej od karty graficznej), najprawdopodobniej trzeba będzie ponownie zainstalować system. Na obudowie, pomiędzy portem USB a napędem DVD znajduje się maleńki przycisk OneKey Recovery. Za jego pomocą można uruchomić komputer w trybie Recovery. Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

27 lut 2017, 13:28
snejqu1

snejqu1

27 lut 2017, 13:28
sig napisał(a):
Witam. Sterowniki i programy są do pobrania stąd, http://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/produ ... /downloads, sądząć po pikselozie na początku upewnił bym się czy sterowniki do karty graficznej są zainstalowane.

Mógłbyś powiedzieć które do ściągnięcia z tych wszystkich to sterownik grafiki bo troszkę jestem ciemny.. :)

27 lut 2017, 15:09
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

27 lut 2017, 15:09
Pokaż więcej na końcu listy, i AMD VGA Driver. Upewnij się tylko że ściągasz dla twojego systemu.

01 mar 2017, 12:23
snejqu1

snejqu1

01 mar 2017, 12:23
Ściągnąłem to i zainstalowałem, ale różnicy chyba nie ma .
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo