wymagania xClarity Administrator

31 maja 2017, 11:11
ojciec

ojciec

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

wymagania xClarity Administrator

31 maja 2017, 11:11
Witam.
Czy ktoś z Państwa ma doświadczenie z aplikacją xClarity Administrator?
Mianowicie posiadam 7 hostów w klastrze HA. Zainstalowałem aplikacje jako dodatkowa maszyna wirtualna.
Problemem jest to że jedynie w przypadku jednego hosta aplikacja xClarity pokazuje status "Ready".
W przypadku pozostałych jest "Not Ready". Podniosłem firmware na wszystkich hostach i efekt bez zmian.
Czy xClarity obsługuje wszystkie wersje IMM gdyż część hostów jest z IMM a część z IMMII?
Czy może to jakiś inny powód?
Niestety jak dzwonie na servis Lenovo nikt nie jest mi w stanie odpowiedzieć na moje pytanie...chyba że dzwonie do niewłaściwego działu.
Proszę o pomoc

Re: wymagania xClarity Administrator

31 maja 2017, 11:52
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2572 posty 1569 pkt.

31 maja 2017, 11:52
Pewnie te artykuły masz obcykane: http://flexsystem.lenovofiles.com/help/ ... tml&cp=1_0

W jednym z nich jest: "If the status is "Not Ready", click the status link to determine why the server is not ready for operating-system deployment."
Źródło: http://flexsystem.lenovofiles.com/help/ ... oy_os.html

Czyli kliknij w status, powinno pojawić się czemu jest "not ready". Podrzuć wtedy informację, może coś więcej pomożemy, a może wtedy już sam dalej dasz radę :)

31 maja 2017, 12:21
ojciec

ojciec

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

31 maja 2017, 12:21
Witaj.
Dzięki za zainteresowanie moim problemem.
Niestety nie ma możliwości kliknięcia w status.....pola są nieaktywne.
System wyszukuje hosty i przedstawia w formie tabelarycznej. Niestety status "Not Ready" nie jest aktywny. Można tylko filtrować kolumnę "Manage Status" tak aby pokazywał wszystkie "Ready" albo "Not Ready". Więc nie ma możliwości sprawdzenia powodu występowania takiego statusu.
Ale moim zdaniem musi coś być z IMM bo hosty które mają status "Ready" pokazują pełne swoje parametry w xClarity bez konieczności wchodzenia do Integrated Management Module a w przypadku tych które maja status "Not Ready" system nie pokazuje informacji....daje tylko możliwość wejścia kliknięciem do IMM hardware.
Jeszcze raz dzięki...walczę dalej.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo