Licencja za grosze Malwarebytes

26 maja 2015, 04:06
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

Licencja za grosze Malwarebytes

26 maja 2015, 04:06
http://allegro.pl/malwarebytes-anti-mal ... 08778.html
Oficjalna cena na stronie producenta to 99,55 zł

Re: Licencja za grosze Malwarebytes

26 maja 2015, 08:44
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

26 maja 2015, 08:44
Ciekawe na jaki czas jest ważna licencja.

26 maja 2015, 08:50
Paweł97

Paweł97

Początkujący User 66 posty 18 pkt.

26 maja 2015, 08:50
Malwarebytes w pełnej wersji to naprawdę cenny program na komputerze. Może w pełni zastąpić antywirusa. Ale jednak zastanawiłbym się przed kupnem tego programu za taką cenę. Coś tu jest nie tak. To niemożliwe że w pełni legalny program, który normalnie kosztuje 100 zł, w promocji sprzedawany jest za niecałe 2 zł! :shock:

26 maja 2015, 09:25
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

26 maja 2015, 09:25
Prawdopodobnie są to klucze wyłączone ze sprzedaży rozdawane przez jakiś serwis w formie promowania programu. Oficjalnie taki handel jest zakazany ale istnieje także możliwość wynikająca z opisu że gość sprzedaję kluczę które mogła zgarnąć jego firma do testowania programu bądź po jakimś okresie użytkowania zrezygnować z nich. Osobiście odradzam takie zakupy niejeden raz po jakimś czasie użytkowania można dostać wezwanie do sądu. :| Z podobną sytuacją spotkał się mój znajomy który po zakupie na allegro jakieś tam wersji simsów 3 za 5 zł po 2 miechach musiał wstawić się do sądu. Może i nie ukarano go ale musiał udostępnić kompa do przeszukania i parę innych machlojek mu wypadło wtedy :roll:

26 maja 2015, 22:48
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

26 maja 2015, 22:48
Prawdopodobnie jest to legalny zakup z allegro
A nawiasem mówiąc sam kopiłem ten antywirus tzn licencję za 10zł od firmy która kopiła tego masę i nie mieli co z tym zrobić
ja mam licencje chyba nieograniczona w czasie tzn nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale na pewno już dobry rok działa
Co do wypowiedzi przedmówcy by za simsy sprawdzali laptopa wydaje się mało prawdopodobne a wręcz nie możliwe może do tego sprzedawał prochy na allegroXD
Ja gdy coś kupuję na allegro sprawdzam sobie jego komentarze(sprzedającego) i jeśli ma 1000 sprzedanych przedmiotów i 5 negatywów to jak najbardziej wiem że gość jest oki bo jak sami wiemy maruderzy którzy są wiecznie nie zadowoleni się zdarzają i prędzej czy później my też otrzymamy jakiś niezasłużony negatyw

26 maja 2015, 22:53
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

26 maja 2015, 22:53
Myślałem tak nad tym i postanowiłem to kupić. Zobaczymy co z tego będzie... Jak się coś będzie działo nieprzyjemnego to dam od razu znać. :)

26 maja 2015, 23:00
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

26 maja 2015, 23:00
Akcja działa się rok temu gość kupił keyja do simsów 3 wraz z paroma datkami na steama po około 3 miechach dostał wezwanie do sądu o szerzenie piractwa i korzystanie bez uprawnień z gry. Gdy tylko zaczęła się sprawa okazało się że klucze które otrzymał były przeznaczone na rynek azjatycki i nie podlegały sprzedaży. Po pierwszej rozprawie wpadli do niego policjanci z nakazem zarekwirowania dysku ale byli spoko bo pozwolili na "spokojne wyłączenie kopa i powrót po dysk za 2h" ;) Koniec końców sprzedawca z allegro dostał zawiany a kumpel odzyskał dysk.

27 maja 2015, 11:40
obe1978

obe1978

Początkujący User 107 posty 29 pkt.

27 maja 2015, 11:40
Kupiłem, jak będzie coś nie tak to napiszę w tym wątku.

27 maja 2015, 22:01
avira

avira

Początkujący User 2 posty 1 pkt.

27 maja 2015, 22:01
Właśnie sam się zastanawiałem, zapytałem sprzedającego a on uwaga.. pisał na całkiem inny temat. Wpisałem klucz w internecie, bo komentarze były : te klucze są w internecie!!. Klucz był! Wprawdzie trudno dostępny ale był. Choć malware chodzi jak tralala to zastanawiam się czy tak będzie cały czas

17 cze 2015, 16:25
zibiwit26

zibiwit26

Młody Klikacz 390 posty 57 pkt.

17 cze 2015, 16:25
Ja mam malwera i jestem mega zadowolony. Dobry i za mała kasę aż dziwne.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo