Głośniki bluetooth regulacja głośności.

26 maja 2015, 17:54
Dashido

Dashido

Początkujący User 5 posty 3 pkt.

Głośniki bluetooth regulacja głośności.

26 maja 2015, 17:54
Witam,
Nie mogę regulować poziomu głośności na głośniku bluetooth (Blaupunkt Bt10) z poziomu mojego telefonu (Xperia Z1 Compact). Kiedy kilku moich znajomych połączyło się z owym głośnikiem mogli to robić, tylko ja nie. Podczas wciskania przycisków na telefonie do zciszenia/pogłośnienia pasek głośności przesuwa się, ale sam dźwięk nie ulega zmianie. Co może być tego przyczyną i jak to naprawić?

Re: Głośniki bluetooth regulacja głośności.

26 maja 2015, 18:00
Nozownik35

Nozownik35

Aktywny Gracz 470 posty 121 pkt.

26 maja 2015, 18:00
Jeżeli twoi koledzy mogą kontrolować urządzenie to z nim wszystko jest ok moze masz starszego fonai androida w nim.

26 maja 2015, 18:51
Pusta_Patelnia

Pusta_Patelnia

Początkujący User 229 posty 45 pkt.

26 maja 2015, 18:51
Nozownik35 napisał(a):
Jeżeli twoi koledzy mogą kontrolować urządzenie to z nim wszystko jest ok moze masz starszego fonai androida w nim.

w ch*** pomocne :lol:
ziomek zmniejsz ilość spamu a zwiększ swojej wiedzy bo zaj****cie pomocny się robisz

A na poważnie zapewne posiadasz fona marki Sony jeśli tak to mam załą wiadomość Sony doszedł do wniosku że lepiej gdy za głośność odpowiada urządzenie a nie nadajnik więc zlikwidowało bezpośrednią opcję regulacji przez androida dla wielu komórek. Są liczne amatorskie mody likwidujące to ale lepszym rozwiązaniem są appki poszperaj poszukaj na android market jakieś do obsługi urządzeń bezprzewodowych.

26 maja 2015, 22:31
lordtomasz24

lordtomasz24

Początkujący User 235 posty 44 pkt.

26 maja 2015, 22:31
http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,4 ... y,229.html
sprawdź może to o to chodzi a jak nie znajdziemy coś innego

26 maja 2015, 23:28
mariusz-sz

mariusz-sz

Aktywny Gracz 471 posty 104 pkt.

26 maja 2015, 23:28
A powiedz mi... To się działo przed tym jak zaktualizowałeś Androida do Lollipopa czy po ? Może ktoś pamięta ten wątek co napisałem o podobnym problemie związanym z dźwiękiem po aktualizacji Lollipopa.

27 maja 2015, 11:36
obe1978

obe1978

Początkujący User 107 posty 29 pkt.

27 maja 2015, 11:36
jaka ikonka pojawia Ci się na ekranie fona gdy regulujesz głośność gdy muzyka gra przez BT?
powinna to być ikonka inna niż głośniczek/nutka a raczej coś w stylu słuchawek/znaczek_BT... telefon potrafi regulować kiilka strumieni niezależnie (jak mikser)... obok regulacji jak się pojawi jest ikonka "regulacji" (wygląda jak mikser audio) i tam możesz regulować każdy strumień niezależnie

27 maja 2015, 12:49
Dashido

Dashido

Początkujący User 5 posty 3 pkt.

27 maja 2015, 12:49
To tak. Aplikacje ze sklepu (np. Volume Control +) nie pomogły.
Artykuł od lordtomasz24 nie otwiera się.
Dzieje się tak przed aktualizacją do Lollipop'a. Właśnie ją pobieram. Może wtedy zadziała.
Ikonka bluetooth podczas grania muzyki pojawia się, ale gdy przesuwam ten pasek to poziom głośności muzyki nie ulega zmianie.

04 sie 2016, 04:13
Werdal

Werdal

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

04 sie 2016, 04:13
Witam.
Chciałem zapytać czy udało się rozwiązać ten problem. Mam podobny i nie mogę sobie z tym poradzić.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo