Y550P Win10 ,poszukuję programów Lenovo, obsługa pilota IR, dolby home theatre,odtwarzacza filmów

07 gru 2018, 10:52
Witam i pozdrawiam wszystkich na forum jako nowy na forum . Do lapka Y550P i3-330M, karta graficzna GF240M po wymianie dysku na nowy i zainstalowaniu systemu Win10 szukam programów Lenovo jakie kiedyś miałem na starym dysku . Chodzi mi o program Dolby Home Teatre , sterownik do obsługi pilotem IR multimedialnym który był w zestawie i o program do odtwarzania filmów . Czy może ktoś pomoże w ich znalezieniu ? Byłbym wdzięczny.

Re: Y550P Win10 ,poszukuję programów Lenovo, obsługa pilota IR, dolby home theatre,odtwarzacza filmów

08 gru 2018, 23:49
Mam też pytanie co do sterownika audio Realtek. Szukam do tego komputera wersji Realtek na Win10. Dziękuję wszystkich co zechcą pomóc.

Re: Y550P Win10 ,poszukuję programów Lenovo, obsługa pilota IR, dolby home theatre,odtwarzacza filmów

09 gru 2018, 23:37
Spróbuj znaleźć swój model laptopa na tej stronie (za pomocą numeru seryjnego lub dedykowanego programu). Potem w zakładce "Sterowniki i oprogramowanie" powinieneś znaleźć wszystko to, co jest dostępne dla tego modelu.

21 gru 2018, 01:40
Na wskazanej stronie nic nie ma do y550p. Dlatego poprosiłem o pomoc na forum. głównie chodzi mi o program Lenovo Onekey Theater taki aby dal radę ruszyć na win 10 .
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo