X1 Carbon vs. Yoga

25 cze 2020, 10:33
animag101

animag101

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

X1 Carbon vs. Yoga

25 cze 2020, 10:33
Witam serdecznie.
Stanęłam właśnie przed koniecznością kupna nowego laptopa :) . Przez lata użytkowałam Yogę 500, idealnie dopasowana do moich potrzeb, nigdy nie zawodziła. Niestety, wypadła mi kiedyś z rąk i ją roztrzaskałam, także szukam godnego następcy :P Laptopa korzystam do codziennego przeglądania internetu, oglądania filmów, do czytania pdf (obracana Yoga była cudownym rozwiązaniem), sporadycznie do grania w jakiś starsze tytuły. Nic bardzo wymagającego.

Czego szukam:
- budżet 1250zł i ani grosza więcej, także stara używka welcome to
- 14"
- jako że jestem kobitą i estetyka jest ważna, czarnym grubym cegłom dziękujemy
- RAM nie ma większego znaczenia, mam praktycznie nowy ddr3 8GB z poprzedniej Yogi
- dotykowy ekran mile widziany
- SSD również mile widziane

Po konsultacji ze znajomymi, został mi polecony X1 Carbon. Do Yogi się przyzwyczaiłam, więc nie ukrywam, że chętnie bym ją też teraz kupiła.
Mam na oku Yogę 3 z i5, 4ramu i HDD. Jeśli chodzi o Carbony, rozbijamy się głównie o 2 i 3 generację, chociaż i 1 znalazłam. W tej cenie nie znalazłam żadnego z dotykiem, ale jednak każdy z nich ma SSD.

Jak myślicie? Yoga i dołożyć SSD? Czy bać się tych zawiasów przy używce i postawić na rozsądnego X1? Decyzję muszę podjąć jak najszybciej. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam :)

Re: X1 Carbon vs. Yoga

26 cze 2020, 11:27
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

Re: X1 Carbon vs. Yoga

26 cze 2020, 11:27
Jeśli X1 Carbon Ci się podoba, pomimo że jest trochę "czarną cegłą" (choć nie grubą), to sugerowałbym właśnie ten model :)
Jednakże koniec końców sprzęt musisz lubić, tak więc ostateczna decyzja jest Twoja ;)
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo