Chłodzenie laptopa podczas pracy z komputerem na kolanach (podstawki chłodzące)

09 wrz 2018, 12:26
mareckilubecki

mareckilubecki

Początkujący User 6 posty 3 pkt.

Chłodzenie laptopa podczas pracy z komputerem na kolanach (podstawki chłodzące)

09 wrz 2018, 12:26
Hej,
często mi sie zdarza pracować z laptopem na kolanach, ale niestety przez to (chyba) zdarza mu się mocniej grzać (aż czuję na na kolanach to ciepło). Mam starą podkładkę chłodzącą, ale jest ona strasznie niewygodna i mi się wbija boleśnie w nogi :D
Czy macie jakieś doświadczenie z podkładkami dedyowanymi do pracy na kolanach? Nie chcę z tego rezygnować, bo to jest dla mnie najwygodniejsza pozycja ;(

Re: Chłodzenie laptopa podczas pracy z komputerem na kolanach (podstawki chłodzące)

20 lis 2018, 13:55
madzielaa

madzielaa

Początkujący User 5 posty 28 pkt.

Re: Chłodzenie laptopa podczas pracy z komputerem na kolanach (podstawki chłodzące)

20 lis 2018, 13:55
kiedys też tak robiłam potem kładłam poduszke pod laptopa :) ale poszłam do jakiegoś media marktu czy innego z elektroniką i najtańsze podstawki juz od 30 zł są

29 lis 2018, 15:59
Hubik88

Hubik88

Początkujący User 31 posty 0 pkt.

29 lis 2018, 15:59
Takie tanie podkładki to porażka, są niejakościowe i szybko się psują. Lepiej zainwestować trochę więcej pieniędzy!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo