Problem z Lenovo ideapad L340

26 lis 2020, 22:43
WojtekLeno

WojtekLeno

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Problem z Lenovo ideapad L340

26 lis 2020, 22:43
Cześć wszystkim! :)
Mam problem z niedawno kupionym Lenovo ideapad L340 17''. Mam w nim jedno gniazdo na słuchawki i mikrofon. Po podłączeniu słuchawek mam dźwięk tylko w jednej z nich. Sprawdzałem już 6 par słuchawek i ciągle to samo.. dodam, że jeśli podłącze laptopa pod radio w aucie poprzez kabel aux to muzyka gra na wszystkich głośnikach, jeśli podłącze pod kino domowe to samo, pięknie gra, ale słuchawki nie działają. Potrzebuje jakieś specjalne? Ktoś miał podobny problem? Bardzo proszę o pomoc :)

Re: Problem z Lenovo ideapad L340

02 gru 2020, 14:38
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

02 gru 2020, 14:38
Jak wspomniałeś, jest tam gniazdo tzw "4pin", zintegrowane słuchawki i mikrofon w jednym. Potrzebujesz przejściówki 4 pin na 2x mini-jack. To powinno rozwiązać Twoje problemy, ale też od razu wspomnę: są dwa rodzaje tych przejściówek, w innych miejscach jest masa.

10 gru 2020, 15:44
WojtekLeno

WojtekLeno

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

10 gru 2020, 15:44
grzemach napisał(a):
Jak wspomniałeś, jest tam gniazdo tzw "4pin", zintegrowane słuchawki i mikrofon w jednym. Potrzebujesz przejściówki 4 pin na 2x mini-jack. To powinno rozwiązać Twoje problemy, ale też od razu wspomnę: są dwa rodzaje tych przejściówek, w innych miejscach jest masa.

Móglbym w takim razie prosić jakiś link? Nie wiem, które zamówić :?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo