Re: Opinie o firmie Lenovo

09 sty 2020, 16:31
KarolWitk

KarolWitk

Początkujący User 4 posty 2 pkt.

09 sty 2020, 16:31
O firmie lenovo nie mogę powiedzieć nic złego, widać szybki rozwój i profesjonalizm. Sprzęt tej marki sprawuje się elegancko, w swojej cenie nie mają konkurencji według mnie. ;)

10 sty 2020, 11:51
Katarzyna567

Katarzyna567

Początkujący User 1 posty 2 pkt.

10 sty 2020, 11:51
lordtomasz24 napisał(a):
Jakie macie swoje opinie o Lenovo jak się spotkaliście z tą firmą jaki macie sprzęt tej firmy czy polecacie czy raczej odradzacie Lenovo czy uważacie że Lenovo robi dobry sprzęt.
Czy waszym zdaniem Lenovo dobrze reklamuje swoje produkty w Polce czy mało słyszycie o tej firmie.
Wiem strasznie dużo czy w mojej wypowiedzi sam to zauważyłem hehe

Lenovo to firma z wielkim potencjałem. W mojej rodzinie prawie każdy ma coś od lenovo, na sylwestra właśnie na prezent dla dziecka kupiłam laptop dla gier LENOVO Legion Y7000, synek jest niesamowicie szczęśliwy! Na razie żadnych problemów z laptopem nie było, działa wyśmienicie.

10 sty 2020, 12:19
patryszzn

patryszzn

Początkujący User 7 posty 0 pkt.

10 sty 2020, 12:19
marianosek napisał(a):
Ja jestem bardzo zadowolona z mojego Lenovo G510, chociaż szukam obecnie czegoś nowszego i lekkiego :)

Hmmm to może lenovo S540? Pracuje przyjemnie szybko i ma przyzwoitą wytrzymałość. Perfekcyjnie się nadaje do pracy i nie kosztuje majątku ;)

17 sty 2020, 16:50
Dominikaxyz

Dominikaxyz

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

17 sty 2020, 16:50
Nigdy więcej laptopa tej firmy. Zakupiłam laptopa Lenovo w autoryzowanym sklepie. Od początku były z nim problemy. Zaczął bardzo wolno pracować. Najpierw odesłany na gwarancje i wymieniony dysk główny. Po roku czasu problem sie pojawił i dodatkowo zaczął się poważny problem z wyświetlaczem, ekran migał w różnych odstępach czasowych na czarno. Sterowniki nie pomogły. Oddany na reklamację z tytułu rekojmi. Wymieniono dysk i wyświetlacz. Po dwóch dniach od odebrania laptopa problem z ekranem sie pojawił ponownie. Zażądałam odstąpienia od umowy. I co? WADY, KTÓRĄ WCZEŚNIEJ WASZ AUTORYZOWANY SERWIS LENOWO POTWIERDZIŁ I WYMIENIŁ WYŚWIETLACZ, NIE MA. A nagrania wideo i pismo potwierdzające z innego serwisu o istnieniu wady, są dla Was NIEWIARYGODNE. Sprawa sie ciągnie od końca października i myślę, że prędko sie nie skończy...

13 mar 2020, 14:10
maartusiaa90

maartusiaa90

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

13 mar 2020, 14:10
Słyszałam, że Lenovo ma najlepszą obsługę gwarancyjną oraz serwis jeżeli chodzi o sprzęt, więc m.in. dlatego zdecydowałam się na zakup monitora L24q. Monitor działał dobrze, przez 2 lata i 3 tygodnie. Usterką jest miganie monitora, wrażenie jakby sam się resetował.
W związku z tym zadzwoniłam do Lenovo i tu zaczyna się cała historia i całkowita zmiana zdania odnośnie marki Lenovo, a w szczególności pracowników wsparcia technicznego.
Za pierwszym razem usłyszałam, że gwarancję mam na 24 miesiące i coś mi nie pasowało, więc sprawdziłam dokładnie i jak się okazało konsultant nie miał racji - gwarancja jest, ale na 36 miesięcy.
Ponowny telefon, tym razem konsultant przyjął moje zgłoszenie, otrzymałam wiadomość, że mam czekać na kuriera który zabierze obecny monitor i dostanę nowy z magazynu. Myślę, bardzo fajnie mogę zapomnieć o wprowadzeniu w błąd.
Mija tydzień, zero informacji, że kurier będzie odebrać sprzęt, drugi tydzień to samo. W końcu telefon do działu gwarancyjnego (było ich kilka), że w związku, że monitor idzie z magazynu, który znajduje się za granicą, nie mogą mi go dostarczyć szybko, ale jak zapewnił jeden z konsultantów, monitor jest już w transporcie do ich serwisu. Myślę ok, rozumiem, trudna obecnie sytuacja na rynku międzynarodowym przez różne wirusy itp. No i po kolejnym tygodniu braku informacji zadzwoniłam ponownie. Jeden z miłych konsultantów wysłał w końcu zapytanie do działu logistyki, która potwierdziła, że nie mają tego sprzętu na magazynie (więc chyba w transporcie było wysyłane powietrze), w związku z czym po 30 dniach dostanę informacje o tym, że zostanie wystawiona ekspertyza i mam czekać.
W tym momencie pytanie się nasunęło samo: skoro jest potwierdzenie od logistyki, że nie będzie tego sprzętu to dlaczego mam czekać kolejne dni? Konsultant powiedział, że takie są procedury. OK rozumiem. Więc w końcu 30sty dzień zero jakiejkolwiek informacji. Telefon na wsparcie, miły Pan, zrobił co trzeba, na drugi dzień informacja, że kurier się pojawi po stary monitor. Po zabraniu sprzętu zostanie wystawiona ekspertyza z którą mam się udać do sprzedawcy w celu rozliczenia monitora. W tamtym tygodniu monitor został odebrany, a na ekspertyzę mam sobie czekać. W dniu dzisiejszym konsultant z którym rozmawiałam był bardzo nieuprzejmy, delikatnie mówiąc. Dzień wcześniej pisałam maila do firmy Lenovo, że wprowadzona byłam niejednokrotnie w błąd przez pracowników, że w związku z aktualną sytuacją w kraju będę zmuszona pracować zdalnie w domu przez co potrzebuję tej ekspertyzy, żeby jak najszybciej móc mieć nowy sprzęt. Odniosłam się do tego w rozmowie dzisiejszej, lecz nikt nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy tą ekspertyzę będę miała, bo to sam DYREKTOR ją wystawia. Reasumując mogę sobie i 2 lata na nią czekać. W tym momencie będę stratna finansowo, ciekawe czy Lenovo opłaci moje rachunki.
Podsumowując, Lenovo ma klientów w czterech literach, nikt nic nie może (przepraszam, może wprowadzać w błąd), a ja jako klient mam czekać Bóg wie ile, na zwykłą ekspertyzę, chociaż według informacji już dawno powinnam mieć monitor w domu.
Dział jakikolwiek żeby złożyć skargę telefonicznie? Mogę zapomnieć.
Dlatego NIGDY WIĘCEJ LENOVO. Brak jakiegokolwiek podejścia do Klienta, wiecznie spławianie i kłamstwa plus konsultanci którzy chyba nie wiedzą co to jest standard obsługi klienta oraz cierpliwość.

13 mar 2020, 20:35
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

13 mar 2020, 20:35
@maartusiaa90
Przykro nam, że wystąpiła opisana przez Ciebie sytuacja. W najbliższym czasie skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba z ramienia Lenovo i przekaże szczegóły statusu sprawy oraz formy rekompensaty :)

13 mar 2020, 21:32
maartusiaa90

maartusiaa90

13 mar 2020, 21:32
admin napisał(a):
@maartusiaa90
Przykro nam, że wystąpiła opisana przez Ciebie sytuacja. W najbliższym czasie skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba z ramienia Lenovo i przekaże szczegóły statusu sprawy oraz formy rekompensaty :)

Chciałabym w to wierzyć. Dzisiaj dostałam informacje, że sprzęt ma zostać wyslany z Niemiec, nowy monitor. Jednak ciekawa jestem w takim razie jaki musicie mieć bałagan skoro wychodzi znowu coś innego. Rekompensata? Po słowach konsultantów to może sam dyrektor wyśle mi przeprosiny, w co wątpię. Tyle czasu przeciąganie sprawy jest wręcz karygodne. Ktoś ma się odezwać? Na maile też miał być odzew oraz gdy pisałam do Was na Facebooku. Proszę chociaż tutaj na forum nie pisać czegoś co nie ma pokrycia w rzeczywistości. Pozdrawiam

19 kwi 2020, 17:41
cam1313

cam1313

19 kwi 2020, 17:41
Odradzam każdemu kto chce kupić laptopa tej firmy , najpierw zepsuła się klawiatura mowa o laptopie idea pad 320 a potem na dobre zaciecie pokrywy , zatarte zawiasy wraz z pęknieciem obudowy , ewidetnie jest to bubel technologiczny , wcześniej miałem Dell , HP i nie było takich problemów , już nigdy nie kupie sprzętu tej firmy !!!

01 maja 2020, 16:11
cam1313

cam1313

01 maja 2020, 16:11
W moim przypadku to zatarte zawiasy w laptopie , czekam już dwa tygodnie na jakikolwiek kontakt , śmieszne !

18 maja 2020, 11:29
FemmeInferno

FemmeInferno

Początkujący User 4 posty 0 pkt.

18 maja 2020, 11:29
lordtomasz24 napisał(a):
Jakie macie swoje opinie o Lenovo jak się spotkaliście z tą firmą jaki macie sprzęt tej firmy czy polecacie czy raczej odradzacie Lenovo czy uważacie że Lenovo robi dobry sprzęt.
Czy waszym zdaniem Lenovo dobrze reklamuje swoje produkty w Polce czy mało słyszycie o tej firmie.
Wiem strasznie dużo czy w mojej wypowiedzi sam to zauważyłem hehe

Bardzo miłe mam doświadczenie z tą marką, mój poprzedni gamingowy laptop jest z Lenovo, obecnie przejął go młodszy brat. :) Działa i młody dalej na spokojnie na nim gra, laptop działa tak samo dobrze jak na starcie, także jakość do pochwalenia. Moja mama ma Motorolę, która jak wiemy należy do Lenovo - jest wielką fanką i nie wyobraża sobie zmiany na inny tel haha. :D Co do reklamy to w sieci sporo się tego pojawia, ale jeśli chodzi o reklamę w tv, billboardy itd to uważam, że powinno być tego więcej.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo