Czy oszczędzacie na przyszłośc?

19 sie 2018, 11:45
morwind

morwind

Początkujący User 18 posty 40 pkt.

Czy oszczędzacie na przyszłośc?

19 sie 2018, 11:45
ostatnio czytałem pewien artykuł o tym, ze jedynie kilka procent Polaków ma oszczędności na przyszłośc. Jak jest z Wami>
Czy oszczędzacie na emeryturę?

Re: Czy oszczędzacie na przyszłośc?

22 sie 2018, 09:18
pippip

pippip

Początkujący User 15 posty 40 pkt.

22 sie 2018, 09:18
Jasne, że warto jest oszczędząć na emeryture. Nie wiem czy czytałeś perspektywy na przyszłośc, ale biorac pod uwagę to co obecnie dzieje się w polityce polskiej to nie sa one zbyt zachęcające. Tak wiec dla włąsnego samopoczucia rzeczywiscie warto jest oszczędzać w formie lokat, kont oszczędnościowych - dobre konto tego typu ma millenium bank
albo w formie zakupu nieruchomości jeśli posiadasz na to odpowiednie fundusze

18 wrz 2018, 20:26
dmosos

dmosos

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

18 wrz 2018, 20:26
Jak tu oszczędzać kiedy większości często nie starcza do pierwszego? Ja mam konto oszczędnościowe w banku Raiffeisen i tam każdego miesiąca zostawiam stałą sumkę. Na emeryturze raczej się nie przyda , ale na czarną godzinę jest.

11 gru 2018, 10:13
Hubik88

Hubik88

Początkujący User 31 posty 0 pkt.

11 gru 2018, 10:13
Staram się oszczędzać pieniądze co miesiąc jednak muszę przyznać, że nie należy to do łatwych zadań.

27 kwi 2019, 20:52
buinaz

buinaz

Początkujący User 6 posty 0 pkt.

27 kwi 2019, 20:52
Odkładam pieniądze na lokacie potem jak chcę gdzieś jechać albo mam jakieś niespodziewane wydatki zawsze mam na to odpowiednie środki.

12 lis 2019, 10:13
Mariusz789

Mariusz789

Początkujący User 9 posty 0 pkt.

12 lis 2019, 10:13
Ja staram się na własną rękę coś oszczędzać. jak dla mnie młode osoby nie mają zbytnio co liczyć na przyszłość i emerytury... nie będzie miał kto na nas pracować więc i skąd by te pieniądze miały się wziąć

27 gru 2019, 08:52
Mariusz789

Mariusz789

Początkujący User 9 posty 0 pkt.

27 gru 2019, 08:52
Też staram się oszczędzać, ale to bardzo trudne przy dzisiejszych zarobkach ;/ Mówię sobie, że na pewno w następnym miesiącu odłożę więcej, ale cóż...wychodzi różnie

19 lut 2020, 14:05
remoter

remoter

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

19 lut 2020, 14:05
Mariusz789 napisał(a):
Też staram się oszczędzać, ale to bardzo trudne przy dzisiejszych zarobkach ;/ Mówię sobie, że na pewno w następnym miesiącu odłożę więcej, ale cóż...wychodzi różnie

Zarobki nie są takim dużym problemem bo Polacy zarabiają coraz więcej i jesli się człowiek postara to nie zarabia tak źle, jednak problemem moim zdaniem jest rosnąca inflacja. Która zjada oszczędności Polaków. I nie da się sensownie odłożyć kasy trzymając ją w skarpecie. Trzeba kombinować oraz szukać dobre oprocentowanych kont oszczędnościowych oraz dobrze oprocentowanych lokat. A takich nie ma wielu przy obecnych stopach procentowych. Ciekaw jestem jak bedzie ze stopami procentowymi.Czy mozna liczyć na ich podniesienie.

27 lut 2020, 20:36
adriann

adriann

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

27 lut 2020, 20:36
Raczej spłacam kredyty, nie z czego oszczędzać.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo