Lenovo już mnie więcej nie nabierze

01 paź 2018, 08:59
nigdywięcejlenovo

nigdywięcejlenovo

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Lenovo już mnie więcej nie nabierze

01 paź 2018, 08:59
Po roku troskliwego użytkowania laptopa nagle pewnego ranka nie mogłam go otworzyć - prawy zawias przestał funkcjonować. Po przesłaniu firmie Lenovo opisu i zdjęcia dowiedziałam się, że to moja wina (ciekawe jaka? zapewne że w ogóle otwierałam sprzęt... dawniej nieuczciwi producenci butów twierdzili, że trzeba było w nich nie chodzić). Że pewnie przemocowo się obchodziłam. No jasne, ta rzesza innych użytkowników, których spotkał ten sam los, też pewnie tańczyła ze swoimi laptopami twista?
Nie miałam czasu na dyskusję, bo w "środku" znajdował się bardzo ważny materiał, który musiałam oddać w ciągu kilku dni. Naprawiłam w prywatnym punkcie. Firma odrzuciła wszelkie moje wnioski o zadośćuczynienie.

Firma jest zdzierska, nieuczciwa i arogancka. Na szczęście mogę głosować portfelem i po prostu już nigdy nie kupić ich produktu. Na drzewo, firmo Lenovo, banany prostować!

Re: Lenovo już mnie więcej nie nabierze

05 paź 2018, 15:10
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

Re: Lenovo już mnie więcej nie nabierze

05 paź 2018, 15:10
Niestety wyłamane zawiasy nie kwalifikują się do bezpłatnego wsparcia w ramach standardowej gwarancji ;(

Zawiasy wymieniane są bezpłatnie w ramach wykupionej ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem (Accidental Damage Protection).
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo