Grzeje się Lenovo K5

12 sie 2017, 11:33
Mike11

Mike11

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Grzeje się Lenovo K5

12 sie 2017, 11:33
Hej,
Posiadam od 2 miesięcy Lenovo K5 i mam z nim taki problem, że jak włączę transmisję danych w telefonie to po ok. 20 min telefon staje się już nieprzyjemnie ciepły, aplikacja pokazuje że bateria ma wówczas ok 45. stopni. Jeśli później chcę zadzwonić tym telefonem to jak się pewnie domyślacie nie jest przyjemne przykładanie takiego nagrzanego telefonu do twarzy... Jak włączyłem GPSa i transmisję danych to po ok 30 min użytkowania w samochodzie temperatura na baterii wynosiła 52 stopnie i już aplikacja, którą używam do sprawdzenia temperatury baterii informowała o jej przegrzaniu.
Prosiłbym o informacje czy takie temperatury baterii są normalne w telefonach o takich parametrach (wydaje mi się że nie), bo wcześniej posiadałem Samsunga Galaxy Ace 2 i tam nigdy takiego nagrzewania nie doświadczyłem, ale te telefony różni dużo jeśli chodzi o parametry techniczne i czy ewentualne wysłanie telefonu na gwarancji do serwisu może coś w tej kwestii poprawić?
Dzięki i Pozdrawiam.

Re: Grzeje się Lenovo K5

12 sie 2017, 18:19
toniek-94

toniek-94

Prawdziwa Ikona 722 posty 390 pkt.

12 sie 2017, 18:19
Witam :)

To normalna rzecz, twoj Samsung Galaxy Ace 3 w porównaniu do tego Lenovo ma 100 razy gorsze "bebechy". To normalne, że taki procesor musi się trochę bardziej grzać.

Pozdrawiam :)

31 sie 2017, 23:26
panoramiczna

panoramiczna

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

31 sie 2017, 23:26
Mam bardzo podobny problem. Po 2 tygodniach od zakupu telefon zaczął się nagrzewać dość bardzo (nie wiem do jakich temperatur bo nie miałam jeszcze wtedy aplikacji ) telefon oddałam do serwisu został wymieniony element przy baterii. Po 2 dniach telefon znów zaczął być nieprzyjemnie ciepły po kilku minutach pracy został oddany do serwisu gdzie został wymieniony cały procesor. Wszystko było dobrze przez 2 tygodnie i od 2 dni znów telefon osiąga temperatury rzędu 41 stopni po 5-10 minutach pracy na nim (przy początkowej temperaturze 25 stopni ). To nie jest normalne na pewno. Nie jest to mój pierwszy smartfon i jeszcze przy żadnym tak się nie działo. Sama nie wiem już co to jest ale telefon oddam na 3 gwarancję na pewno.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo