Re: Gratulacje i uwagi

23 lis 2017, 01:57
zabarobert

zabarobert

Początkujący User 12 posty 31 pkt.

23 lis 2017, 01:57
Takie tam cytaty z regulaminu:

"Udział w konkursie polega na rozwiązaniu przez Uczestnika 10 (dziesięciu) zagadek.
Uczestnik, który najszybciej rozwiąże wszystkie zagadki zostanie Zwycięzcą nagrody
głównej."

Co to znaczy "rozwiązanie zagadek"? Złe "rozwiązania" też się liczą?

"Komisja powołana przez Organizatora (zwana dalej „Komisją”) wyłania Zwycięzców w
terminie do 7 dni kalendarzowych od daty zakończenia Konkursu."
"Konkurs prowadzony jest od 13.11.2017 r. do 23.11.2017 r jest za pośrednictwem strony
internetowej udostępnionej pod adresem..."

Skład komisji jest podany w regulaminie. Zaskakująco szybko podano wyniki. :)

Nie byłoby żadnych problemów, gdyby pytania były precyzyjnie zadane. A tak to straciłem wiarę w naukę :) hehe

Chodzi o 2 nieprecyzyjne pytania, ale to już mam nadzieję kiedyś wyjaśni Komisja.

O finale nie wspomnę... :)

Takie tam głupoty piszę do przemyślenia dla niektórych na przyszłość.

Fajnie by było gdyby zamieszczono wyjaśnienie 2 niedokładnych pytań (przez jakichś fachowców) bo po to chyba też jest zakładka FORUM.

23 lis 2017, 10:14
Grany85

Grany85

Początkujący User 13 posty 25 pkt.

23 lis 2017, 10:14
Na forum nie odpiszą, trzeba skrobnąć pismo ;)

"1. Wszelkie reklamacje w związku z przeprowadzeniem Konkursu powinny być:
a. pisemne i zawierać: imię, nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji
Uczestnika oraz uzasadnienie reklamacji;
b. przesłane listem poleconym na adres Organizatora (ul. Podchorążych 71 lok. 8,
00-722 Warszawa);
c. wysłane najpóźniej w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia wyłonienia Zwycięzców
(reklamacja wysłana po tym terminie nie wywołuje skutków prawnych;
dla oceny zachowania terminu złożenia reklamacji miarodajna jest data stempla
pocztowego).
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 5 dni kalendarzowych od
daty ich otrzymania.
3. W przypadku złamania przez Uczestnika zapisów regulaminu lub wykrycia przez Organizatora
podejmowania przez Uczestnika prób wpłynięcia na wynik Konkursu, Organizatorowi
przysługuje prawo wykluczenia Uczestnika z Konkursu bez jakiegokolwiek postę-
powania wyjaśniającego. Takiemu Uczestnikowi nie przysługuje prawo złożenia reklamacji
na decyzję o wykluczeniu. "

Ja chyba spróbuje, bo była wielka nieścisłość... Po wejściu do podkategorii miał być wątek, którego nie było. Wystarczyło zablokować userom dodawanie nowych wątków, to zobaczyłbym, że nie mogę dodać, więc czekałbym na wątek dodany przez administrację...

23 lis 2017, 11:57
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

23 lis 2017, 11:57
Jeszcze tutaj dziękujemy Wam za udział w konkursie! Ponownie gratulujemy zwycięzcom.
Doceniamy Wasze uwagi dotyczące mechaniki konkursu i chcemy się do nich odnieść:

- W kwestii przecinka w równaniu przypominamy zasady konkursu: „Pamiętaj o kolejności wykonywania zadań! W miejsce zmiennych podstaw odpowiedzi na zagadki, które codziennie przez 10 dni publikowane będą na naszym forum. Ostateczny wynik równania zaokrąglij do pierwszego miejsca po przecinku.”

- W kwestii zakładanych przez Was wątków finałowych - przypominamy kolejny punkt zasad: „Rozwiązanie da Ci dostęp do ukrytego na naszym forum działu, w którym znajdziesz specjalny wątek urodzinowy. Złóż ThinkPadowi życzenia jako pierwszy i wygraj laptop ThinkPad T470!”

- Fakt, że właściwy wątek nie pojawił się na forum natychmiast po dodaniu ostatniego pytania, jest spowodowany tym, że nie doceniliśmy ilości zapytań dla naszych serwerów, które zwyczajnie nie podołały wyzwaniu, mimo szeregu dokonanych na tę okazję optymalizacji.

Przepraszamy za niedogodności. Chcemy Was zapewnić, że na kolejne konkursy będziemy przygotowani lepiej.

23 lis 2017, 14:29
zabarobert

zabarobert

Początkujący User 12 posty 31 pkt.

23 lis 2017, 14:29
Miło że Organizator konkursu "Teoria TP" odniósł się mechaniki konkursu.
Wyjaśnienia są zrozumiałe.

Dzięki :)

Finał nadal pomijam, bo też miałem 1406,4 ( to była loteria, z którą z pewnością każdy Uczestnik się liczył ).
...kropki czy przecinki, zaokrąglenia, kalkulator, ukryte działy, wątki urodzinowe, życzenia, serwery, "Upssy.." i same wyniki jakie autor pytań miał na myśli itd... były do przewidzenia.
Zakładając ten wątek "Gratulacje i uwagi" miałem nadzieję że więcej będzie gratulacji :)
Powinien być chyba wątek tylko "Uwagi"
Ale wyszło jak wyszło, więc dowiedzmy się czyja to była "Teoria TP" ?
ThinkPad? IBM? Lenovo? Organizatora? Partnera? Autorów pytań? ...czy jeszcze kogoś innego? ...czy teoria zbiorowa? :)
I dlaczego teoria a nie np.: historia, wiedza o..., przygoda z... itd...

Czytelnik pomyśli, że znowu się czepiam :) hehe. nawet zrozumiem :)

Podejrzewam, że intencją Organizatora konkursu było zapoznanie się z marką, poznanie historii i faktów z okazji 25 urodzin marki ThinkPad a dopiero na dalszym miejscu marketing (?!?)

I nadal nie jestem do końca pewny jak to było z tym "pierwszym w historii laptopem ze skanerem linii papilarnych" i "pierwszym modelem X... wyprodukowanym razem z Lenovo" a nawet co to znaczy że marka ThinkPad "trafiła pod skrzydła Lenovo". (?!?)

To niby tylko słowa, sposób formułowania pytań itp. ale jak wiele mogą zamieszać np. : 2 słowa "lub czasopisma" niektórzy wiedzą... haha :)

Moje przykładowe zamienniki nieścisłych pytań:

pyt. 4 : ThinkPad X... to pierwszy oficjalny model razem z Lenovo. Czy jakoś tak? haha
( tu mogliby się pogniewać i IBM i Lenovo hehe )

pyt. 7 : W którym roku pojawił się pierwszy w historii laptop ThinkPad ze skanerem linii papilarnych?
( tu mógłby się pogniewać A..r lub jeszcze inna firma :) nie ma dokładnych informacji na necie, każdy pisze co chce. Magia internetu. Ale ja na miejscu A..r to miałbym powód do procesu. hehe )

a nawet pyt. 3 : W którym roku oficjalnie ogłoszono "kupno" przez Lenovo działu komputerów PC od IBM ?
( i tu nie ma się co kłócić jak zwał, tak zwał ale oficjalnie ogłoszono 1 maja 2005) a "skrzyła" nad ThinkPad Lenovo miało już wcześniej...

Film "ThinkPad prawdziwa historia" prawdopodobnie nigdy nie powstanie... :)

25 lis 2017, 11:57
AvaPL98

AvaPL98

Początkujący User 6 posty 0 pkt.

25 lis 2017, 11:57
Dajcie już sobie spokój, są i będą następne konkursy. Nie rozumiem potrzeby roztrząsania się nad tym.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo