Problem z ladowniem.

12 cze 2017, 00:12
milenax6

milenax6

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Problem z ladowniem.

12 cze 2017, 00:12
Witam ,od 7miesięcy posiedam Lenovo k6 note , od jakiegoś czasu mam problemy z naladowniem telefonu,nie mam pojecia jak temu zaradzić, moze tutaj dostane jakas wskazówkę,była bym bardzo wdzięczna;)

Re: Problem z ladowniem.

12 cze 2017, 06:25
sig

sig

Prawdziwa Ikona 642 posty 329 pkt.

12 cze 2017, 06:25
A czym się wspomniane problemy objawiają?

17 cze 2017, 05:40
milenax6

milenax6

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

17 cze 2017, 05:40
jak podłączam kabel od ładowarki ,muszę go wyginać w lewo prawo ,do przodu do tyłu, aż załapie i zacznie się świecić dioda.. I po mruga chwile i przestaje..i później już nie mogę ustawić tam kabla aby ponownie zamrygała..wymienialam gniazdo mini usb...i jakiś czas Dzialał...aż ponownie się wyłączył... Nie wiem czy to wina kabla ...nie mam pojęcia co zrobić....

17 cze 2017, 06:16
sig

sig

Prawdziwa Ikona 642 posty 329 pkt.

17 cze 2017, 06:16
Akurat kable są tanie, więc nabycie drugiego nie jest problemem. Nie potrzebujesz całej ładowarki, bo można użyć w tym celu komputera (podpinasz i się ładuje, żadne dodatkowe czynności nie są potrzebne). Swoją drogą kabelek oryginalny? Bo micro-usb ma 2 wersje, "krótką" i "długą", jak telefon potrzebuje długiej a ty masz kabel z krótką "blaszką" (chodzi o tą część którą wkłada się do gniazdka) to nic dziwnego że są problemy.

17 cze 2017, 14:52
Maxter06

Maxter06

Wielki Procesor 191 posty 423 pkt.

17 cze 2017, 14:52
Witam,
Prawdopodobnie nastąpiło kolejne uszkodzenie gniazda USB. To by wyjaśniało, przyczynę problemów z jego podłączeniem. Proponowałbym powtórną jego wymianę.

Pozdrawiam

20 kwi 2018, 01:48
kuci23

kuci23

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

20 kwi 2018, 01:48
Witam, skoro mowa o problemie który u mnie również występuje to podepnę się pod ten temat.

Otóz od około rok u mam lenovo k6 note w playu. wszytsko było ok ale około 2 miesiące temu telefon zacął wariować więc oddałem go na gwarancji. po powrocie z serwisu ( z wymienioną płytą główną i zaktualizowanym softem, było ok przez 2 tygodnie) ale ostatnio zaczął pojawiac się znowu ten sam problem. Otóż, po podłączeniu telefonu do ładowania ładuje przez max 30 sekund po czym się rozłącza ( dioda nie świeci), po zmianie kabla cały czas telefon wibruje jakby co sekunde łapało ładowarkę i po kolejnej sekundzie rozłączało. próbowałem kable USB z krótkim wejściem jak i z długim na obu występuje ten sam problem. Mam 2 ładowarki i 5 kabli. RÓŻNYCH. na każdym jest to samo. podłączenie do komputera też generuje te same problemy. Dodatkow baaaaardzo długo trwa ładowanie do fulla. po odłączeniu ładowarki od telefonu i włączeniu na telefonie największego oszczędzania energii po 8h w pracy bateria spada o ponad 70%!!!!!!!!!!!!!. Czy jeśli znowu oddam telefon do serwisu z tym samym problemem to moge liczyc na wymianę całego telefonu? Z góry pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi

24 kwi 2018, 11:34
admin

admin

moderator 477 posty 35 pkt.

24 kwi 2018, 11:34
W takim wypadku zalecałbym kontakt z infolinią, gdzie otrzymasz profesjonalne wsparcie ;)

15 maja 2018, 12:11
Voytas75

Voytas75

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

15 maja 2018, 12:11
Od kilku dni mam to samo. Na oryginalnej ładowarce i kablu, na innych kablach, na innych ładowarkach.... Zresetowane ustawienia, trochę ładował przez USB, potem z ładowarki ale po całej nocy było tylko 50%. Telefon nie upadł, nie szarpniety kabel, po prostu przestal ładować. Chyba trzeba znaleźć papiery i udać się na naprawę gwarancyjną.... Te wbudowane baterie... nawet nie można sobie kupić nowej gdyby padła.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Panel administratora