Inny komputer ma internet, a mój co chwile go "ogranicza"

08 sie 2018, 19:19
Kllamerka

Kllamerka

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Inny komputer ma internet, a mój co chwile go "ogranicza"

08 sie 2018, 19:19
Witam, od kilku tygodni mam problem z moim lenovo g510.
Po przeprowadzce przez rok nie miał problemu z internetem, a od kilku tygodni co chwila internet robi się "ograniczony". Często po wyłączeniu wi-fi i ponownym włączeniu, komputer widzi moją sieć, ale przy pierwszej próbie łączenia wyskakuje błąd, a czasami widzi jedną sieć (nie moją) zamiast, jak normalnie, kilkunastu.
Internet często po minucie od połączenia robi się "ograniczony" i tak w kółko, oszaleć można. Dodam że na innym komputerze, starszym HP, w tym samym czasie nic złego nie dzieje się z internetem, to samo w telefonach.

Proszę o pomoc bo przejrzałam dziesiątki forum internetowych, sprawdzałam parametry internetowe w lenovo i w HP i restartowałam router i nadal bez poprawy.

Re: Inny komputer ma internet, a mój co chwile go "ogranicza"

10 sie 2018, 11:45
admin

admin

moderator 486 posty 35 pkt.

Re: Inny komputer ma internet, a mój co chwile go "ogranicza"

10 sie 2018, 11:45
Awaria sprzętowa adaptera WiFi jest stosunkowo rzadka, dlatego sugerowałbym pozostanie na razie przy próbie rozwiązania problemu z poziomu ustawień i software'u ;)

Tutaj zajdziesz kilka podstawowych kroków, które możesz wykonać, by lepiej zdiagnozować swój problem - mam nadzieję, że język angielski nie jest problemem :)

Szczególną uwagę zwróć na punkty 5, 6, 7, 8, 10 - one powinny pomóc :)

Jeśli problem dalej będzie się pojawiał, to daj znać, jakie kroki zrobiłaś i podziel się screenami ustawień swojego adaptera WiFi.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Panel administratora