proble z dotykiem w tab4 10

07 cze 2018, 13:12
osstopl

osstopl

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

proble z dotykiem w tab4 10

07 cze 2018, 13:12
Witam
mam problem z tab4 10 na androidzie a mianowicie jak próbuje coś "wcisknac" wybiera mi to co jest 2/3 cm nad tym miejscem gdzie przykładam palec, kiedys mialem taki problem reset urzadzenia pomogl, a teraz restuje 10 raz i jak w nic trafic nie moge tak nie moge, nawet na czuja nic wybrac nie moge by zresetowac urzadzenie do ustawien fabrycznych bo gorna belka sie nie wysuwa, juz mialem go wyrzucić i na zawsze zapomniec o marce lenovo ale przydal by mi sie do jednej aplikacji, by miec ja ciagle wlaczona, macie jakies rozwiazanie problemu?

Re: proble z dotykiem w tab4 10

07 cze 2018, 16:22
admin

admin

moderator 541 posty 35 pkt.

07 cze 2018, 16:22
Spróbuj się skontaktować z supportem Lenovo i opisać swój problem :)

P.S. Na przyszłość prosiłbym o nie używanie wulgarnego języka, bym nie musiał edytować Twoich postów ;)

14 wrz 2018, 10:17
zwykłyczłowiek

zwykłyczłowiek

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

14 wrz 2018, 10:17
osstopl napisał(a):
Witam
mam problem z tab4 10 na androidzie a mianowicie jak próbuje coś "wcisknac" wybiera mi to co jest 2/3 cm nad tym miejscem gdzie przykładam palec, kiedys mialem taki problem reset urzadzenia pomogl, a teraz restuje 10 raz i jak w nic trafic nie moge tak nie moge, nawet na czuja nic wybrac nie moge by zresetowac urzadzenie do ustawien fabrycznych bo gorna belka sie nie wysuwa, juz mialem go wyrzucić i na zawsze zapomniec o marce lenovo ale przydal by mi sie do jednej aplikacji, by miec ja ciagle wlaczona, macie jakies rozwiazanie problemu?

Witam
Poradził sobie Pan z problemem?
Miałem kupić ten model ale po poczytaniu wypowiedzi użytkowników o drobnych ale uciążliwych kłopotach się wstrzymałem. Rozkalibrowanie warstwy dotykowej to poważna sprawa. Unieruchamia urządzenie/ tab;eta więc jest nieprzydatne. Znam podobne zachowania z innych urządzeń i wiem jakie to ważne. W innych urządzeniach winę za to ponosiły utleniające się super szybko ścieżki paska połączeniowego z płytą. Ta folia dotykowa to podstawa. Bez niej urządzenie można przeznaczyć na elektrośmieci. Ciekawe czy Lenovo pomyślało o utrzymaniu poziomu marki w śród użytkowników i zrobiło ją łatwo wymienną?
Pozdrawiam
Z.C.

P.S.
A propos modelu. Czy moduł GPS działa w tym modelu należycie? Czy mapy się nie wieszają (na zwykłym GPS Offline), działają?
Szukam tableta na wyjazd do Afryki (głównie Maroko). Zna Ktoś jakieś dobre mapy Maroko (na Tableta z Android 7.0)?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Panel administratora