Lenovo P2 nie działając internet

09 paź 2018, 20:18
lp22222

lp22222

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Lenovo P2 nie działając internet

09 paź 2018, 20:18
Witam dzisiaj kupiłem Lenovo P2 w salonie a do tego kartę z TMobile z nielimitowanymi sms, mms i 1GB internetu przez pierwsze 5 dni.
Problem jest taki że o ile mogę wysyłać mmsy to internet nie działa wcale, oczywiście próbowałem robić wszystko tak jak w instrukcji na stronie operatora było podane, ale nic z tego, po przełożeniu karty do starego Lenovo K5, gdzie internet mi działał ale w innej sieci, problem jest ten sam. Z kolei jak przełożę starą kartę do P2 to internet śmiga normalnie.
Może wiecie co może być powodem i ktoś już miał taką sytuację? Raczej się nie dodzwonię na infolinie, bo o zgrozo nie mam środków na koncie żeby wykonać połączenie do nich.

Re: Lenovo P2 nie działając internet

10 paź 2018, 13:14
admin

admin

moderator 479 posty 35 pkt.

10 paź 2018, 13:14
Z tego co napisałeś wynika, że problem leży po stronie karty SIM i to z operatorem powinieneś się skontaktować. Dziwi mnie trochę, że połączenia na infolinię nie są darmowe ;)

Niestety prawdopodobnie czeka Cie wizyta w salonie operatora bądź pomoc online, jeśli taką dany operator oferuje.

13 paź 2018, 11:33
lp22222

lp22222

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

13 paź 2018, 11:33
Dziękuje za odpowiedź. Rzeczywiście, problem leżał nie tyle co po stronie karty SIM ale operatora, zarejestrowałem numer na stronie T-Mobile i opisałem problem emailem, jeszcze tego samego dnia miła pani oddzwoniła i z tego co zrozumiałem zrobiła restart internetu i odbioru/wysyłki MMS i wszystko działa jak należy.
Pozdrawiam.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Panel administratora