dane komórkowe w roamingu w sieci Play

16 sie 2017, 10:51
Cameyo

Cameyo

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

dane komórkowe w roamingu w sieci Play

16 sie 2017, 10:51
Witam,

czy ktoś z Lenovo mógłby potwierdzić, kiedy ten sam problem co w wątku:

http://lenovozone.pl/forum/sprzet/topic7078.html

zostanie usunięty dla urządzeń Moto X Force dla sieci Play? Na Android 6.0 wszystko działało bez zarzutu jeszcze w czerwcu 2017.

Re: dane komórkowe w roamingu w sieci Play

25 sie 2017, 04:53
Mag!k

Mag!k

Młody Klikacz 43 posty 62 pkt.

25 sie 2017, 04:53
Jest to problem androida 7.0 i wątpie, że Lenovo wie kiedy to naprawią :(, jedyną opcją na razie wydaje się downgrade z 7.0 Nougat do 6.0 Marshmallow.

25 sie 2017, 09:43
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

25 sie 2017, 09:43
Niestety nie mamy dostępu do takich danych. Z tego co widzę, to aktualizacje wychodzą różnie. Dla jednych urządzeń często, dla innych zdecydowanie rzadziej. Jednak każde z moich urządzeń Lenovo doczekało się aktualizacji.
Myślę, że Lenovo jest świadome problemu i poszczególne urządzenia dostaną aktualizacje gdy tylko będą one przygotowane - a przygotowanie takiej aktualizacji to nie jest 5 minut i gotowe. Po zakończeniu jej tworzenia proces wdrożenia zajmuje ok 4 tygodni. A jeszcze trzeba ją zrobić, czyli zdiagnozować problem i go naprawić.

11 wrz 2017, 14:40
Edi999

Edi999

Początkujący User 48 posty 5 pkt.

11 wrz 2017, 14:40
Tyle że już ponad rok pracują nad tym

27 wrz 2017, 11:30
Ryś Stepowy

Ryś Stepowy

Początkujący User 3 posty 25 pkt.

27 wrz 2017, 11:30
Mam identyczny problem. W czerwcu byłem w Chorwacji i internet mobilny działał poprawnie. Było to przed aktualizacja do Nougat'a. Wczoraj wróciłem z Hiszpanii i internet mobilny nie działał wcale! Sprawdzałem karty T-Mobile i internet z tej sieci działał wyśmienicie. Również moja karta z PLAY działała w drugim urządzeniu poprawnie. Jak pozbyć się problemu? Czy czekać na aktualizację? Czy może oddać telefon do naprawy gwarancyjnej?

07 paź 2017, 15:22
Insekt

Insekt

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

07 paź 2017, 15:22
Moto X force - ten sam problem. Czy ktos moze sobie z tym poradzil?

05 lis 2018, 18:46
Ryś Stepowy

Ryś Stepowy

05 lis 2018, 18:46
Minął ponad rok a dane w roamingu jak nie działały, tak nie działają. Dziś ponownie napisałem do Motoroli, zobaczymy co odpiszą. Niedługo kończy mi się gwarancja i chyba z niej będę zmuszony skorzystać. Na Androidzie 5.0 i 6.0 wszystko pięknie działało.

Najbardziej denerwuje fakt, że wystarczyłoby zaproponować użytkownikom którzy mają taki problem powrotu do poprzednich wersji Androida. Ale jak widać to również jest nie do zrobienia.

20 lis 2018, 18:03
Ryś Stepowy

Ryś Stepowy

20 lis 2018, 18:03
Dostałem odpowiedź od Motoroli. Łatki nie ma i nie wiedzą kiedy będzie. Nie można też zrobić downgrade'u do Androida 6.0 na którym wszytko pięknie działało. Nic tylko nasuwa się cytat z pewnej komedii z czasów minionych: Rzecz dzieje się w szatni. Szatniarz do klienta - "Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi?". Trzeba by tylko parafrazować: "Popsuliśmy Pana telefon i co nam Pan zrobi?". Z tym że teraz to już tragikomedia. Nigdy więcej Motoroli/Lenovo!
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo