Re: Opinie o firmie Lenovo

21 mar 2019, 17:55
wova75

wova75

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

21 mar 2019, 17:55
admin napisał(a):
Doprecyzowując słowa wova75.
Laptop zakupiony był u sprzedawcy, który modyfikuje fabryczny sprzęt, dlatego też gwarancja producenta nie obowiązuje. Sprzedawca za to daje na sprzęt własną gwarancję i to właśnie on naprawia Twój sprzęt w przypadku usterek.
Niestety, jak widać, z różnym skutkiem. W każdym razie - sprzęt nie jest naprawiany przez serwis Lenovo, tylko przez serwis sprzedawcy.

Sprzedawca zdemontował dysk i odesłał laptopa do serwisu Lenovo. To od Lenovo dostałem protokół z naprawy i podziękowania za zaufanie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd... Dokładnie o takiej ścieżce postępowania zostałem poinformowany przez infolinię Lenovo...

21 mar 2019, 18:46
admin

admin

moderator 1198 posty 35 pkt.

21 mar 2019, 18:46
Mój błąd w takim razie, za który przepraszam :)
Widocznie moje informacje na temat gwarancji sprzedawcy zdążyły się zdezaktualizować.

23 mar 2019, 15:10
kacper022

kacper022

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

23 mar 2019, 15:10
OrtegusL napisał(a):
Ja mam z firmą Lenovo pozytywne przejścia. Od ponad roku korzystam z Lenovo ThinkPad T570, zamówionego na korzystneit.pl i zastrzeżeń brak. A rożne opinie czytałam na forach ;-)

Mam zupełnie te same odczucia. Od pół roku użytkuje lenovo thinkpad l480 z korzystneit.pl(swoją drogą bardzo dobre ceny) i nie rozumiem skąd te narzekania. U mnie działa bez zarzutów. Pozdrawiam

20 kwi 2019, 12:52
wova75

wova75

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

20 kwi 2019, 12:52
Opowieści ciąg dalszy. Legion do mnie wrócił. W serwisie została wymieniona płyta główna. Pięknie, ale procesor grzeje się jeszcze gorzej niż wcześniej. 30% obciążenia pracesora i 95 STOPNI!!! Thermal throttling na poziomie 30%. Wydajność procesora o prawie 20% niższa. ŻENADA, jak można tak mieć klienta w d... Jak po raz kolejny można nie sprawdzić efektów naprawy tylko przysłać ZEPSUTY sprzęt. Mi diagnoza zajęła 5 min. Teraz domagam się już zwrotu gotówki. Nie chcę myśleć co jest w środku tak fachowo naprawianego sprzętu. Ciąg dalszy opowieści w odcinkach z pewnością nastąpi...

27 kwi 2019, 21:01
buinaz

buinaz

Początkujący User 6 posty 0 pkt.

27 kwi 2019, 21:01
Mam laptopa z ich firmy i jestem bardzo zadowolony

10 maja 2019, 11:07
Gona47

Gona47

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

10 maja 2019, 11:07
Raczej nie kupię już nic od firmy lenovo. Do dwóch razy sztuka w moim przypadku.
Pierwszym zakupem był laptop lenovo z500, który jest totalną pomyłka i z którym KAŻDY użytkownik na świecie ma problem, a lenovo nic z tym nie robi. Jest problem z rozjaśnianiem ekranu, gdy zgaśnie, nie da się go rozjaśnić. Więcej do poczytania tu: https://www.google.com/search?q=lenovo+ ... e&ie=UTF-8
Niestety rozwiązania z google nie zawsze pomagały, czasem niechcący go przygasiłam i od nowa był problem. Męczyłam się tak dobre 5 lat dopóki nie kupiłam nowego. Co gorsza był to mój pierwszy laptop w życiu, kupiony za pierwsze zarobione pieniądze. Dzwoniłam do lenovo, niestety dodzwonić się nie da, a połączenie oczekiwało godzinami. Pisałam maile, kazano mi przywracać całego laptopa do ustawień fabrycznych. Tragedia. Żadnego rozwiązania problemua, a lenovo ma gdzieś klientów. Ja dla mnie przykra sytuacja, bo 18 letni człowiek odkłada pieniądze, zarabia powoli przy jakiejś zbiórce owoców i wydaje wszystko na laptopa, który okazuje się być zepsuty od początku.
Drugi zakup to lenovo watch 9. Już pomijam fakt beznadziejnej apki i nie działających funcji. Chciałabym chociaż używać tego zegarka jako zegarka, nie jako smartwacha, ale niestety bluetooth nie działa, nie da się wyszukać zegarka i tym samym ustawić godziny. Kolejne stracone pieniądze i zegarek leży już długo nieużywany, bo do niczego się nie nadaje. Nie wiem jakim cudem w ogóle został on wypuszczony na rynek skoro na tę chwilę, to już chyba nikomu nie działa. Nie miałam okazji go ani przez chwilę poużywać, bo praktycznie od początku nie działa.
Firma nie szanuje klientów i dlatego już jej podziękuję i nic nigdy nie kupię.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo