Re: Opinie o firmie Lenovo

21 mar 2019, 17:55
wova75

wova75

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

21 mar 2019, 17:55
admin napisał(a):
Doprecyzowując słowa wova75.
Laptop zakupiony był u sprzedawcy, który modyfikuje fabryczny sprzęt, dlatego też gwarancja producenta nie obowiązuje. Sprzedawca za to daje na sprzęt własną gwarancję i to właśnie on naprawia Twój sprzęt w przypadku usterek.
Niestety, jak widać, z różnym skutkiem. W każdym razie - sprzęt nie jest naprawiany przez serwis Lenovo, tylko przez serwis sprzedawcy.

Sprzedawca zdemontował dysk i odesłał laptopa do serwisu Lenovo. To od Lenovo dostałem protokół z naprawy i podziękowania za zaufanie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd... Dokładnie o takiej ścieżce postępowania zostałem poinformowany przez infolinię Lenovo...

21 mar 2019, 18:46
admin

admin

moderator 1049 posty 35 pkt.

21 mar 2019, 18:46
Mój błąd w takim razie, za który przepraszam :)
Widocznie moje informacje na temat gwarancji sprzedawcy zdążyły się zdezaktualizować.

23 mar 2019, 15:10
kacper022

kacper022

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

23 mar 2019, 15:10
OrtegusL napisał(a):
Ja mam z firmą Lenovo pozytywne przejścia. Od ponad roku korzystam z Lenovo ThinkPad T570, zamówionego na korzystneit.pl i zastrzeżeń brak. A rożne opinie czytałam na forach ;-)

Mam zupełnie te same odczucia. Od pół roku użytkuje lenovo thinkpad l480 z korzystneit.pl(swoją drogą bardzo dobre ceny) i nie rozumiem skąd te narzekania. U mnie działa bez zarzutów. Pozdrawiam
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo