Klawisze shift Lenovo ideapad 320

10 lip 2019, 20:45
KarinaK

KarinaK

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Klawisze shift Lenovo ideapad 320

10 lip 2019, 20:45
Od dłuższego czasu mam problem w swoim Lenovo ideapad 320 z działaniem klawiszy shift. Cała klawiatura działa poprawnie, shifty jak już zaczną działać to też działają poprawnie jednak jest z nimi dość duży problem po uruchomieniu bądź obudzeniu komputera. Zainstalowany system Windows 10. Zazwyczaj pomaga kilkukrotne włączenie i wyłączenie klawiszy trwałych. Są momenty, że shifty działają poprawnie cały czas ale coraz częściej się zdarza, że jednak nie działają. Bardzo to utrudnia pracę. Czym to może byś spowodowane ? Odinstalowanie sterownika klawiatury nie pomaga. Po podpięciu klawiatury zewnętrznej wszystko jest ok. Proszę o pomoc w tej kwestii.

Re: Klawisze shift Lenovo ideapad 320

11 lip 2019, 11:11
admin

admin

moderator 2680 posty 35 pkt.

Re: Klawisze shift Lenovo ideapad 320

11 lip 2019, 11:11
Objawy raczej dobrze nie wróżą. Na zewnętrznej klawiaturze działa bez problemu, reinstalacja sterownika wbudowanej klawiatury nic nie daje. Niestety, prawdopodobnie mamy do czynienia z awarią samej klawiatury.
Dla potwierdzenia sugerowałbym uruchomić komputer z użyciem jakiegokolwiek innego systemu operacyjnego (np. Pendrive z Ubuntu czy innym Linuxem). Jeśli w tym systemie również shift nie działa poprawnie, to niemalże na pewno winę ponosi klawiatura :(
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo