Wasze sportowe osiągnięcia

08 mar 2017, 17:14
Lenovo Polska

Lenovo Polska

moderator 157 posty 6 pkt.

Wasze sportowe osiągnięcia

08 mar 2017, 17:14
Jak mieć zawsze mnóstwo energii? Posiadając Lenovo Moto Z - to proste! Wystarczy zaopatrzyć się w Moto Mods Incipio offGRID Power Pack. Ale jak mieć więcej życiowej energii? Trzeba uprawiać sport! Podzielcie się swoimi osiągnięciami: wrzucajcie fotki, screeny z Endomondo i wszystko to, co zmobilizuje innych użytkowników do działania!

Re: Wasze sportowe osiągnięcia

08 mar 2017, 17:29
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2590 posty 1569 pkt.

08 mar 2017, 17:29
W tym roku brałem udział, pierwszy raz, w biegu. Tylko 2km, ale nie umarłem :)
A taki większy wynik... to średnie tempo 4:46 min/km. W biegu jako takim skończyłem jako końcówka pierwszej połowy.

Uważam, że to całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że biegam od zeszłego roku i to bardziej w wolnym czasie, a większość czasu spędzam przed komputerem :)
W zimie raczej magazynowałem energię niż ją spożytkowywałem.

Obrazek

Cel na ten rok: 10km i przeżyć :)
W zeszłym roku maks było 5km. Ale rok temu na początku, 1km nie dawałem rady....

05 kwi 2017, 09:00
Maxter06

Maxter06

Wielki Procesor 191 posty 423 pkt.

05 kwi 2017, 09:00
W tym roku, dokładnie w maju wezmę udział w swoim drugim półmaratonie. Na pierwszym czas jaki udało mi się osiągnąć to 1h50min. Nie najgorzej, ale myślę że teraz ten wynik poprawie.

Oczywiście przed podjęciem decyzji o atakowaniu dystansu 21km, wcześniej biegałem sporo 10km na imprezach okolicznościowych
czyli tak zwanych ćwierć maratonach.

Marzeniem jest ukończyć kiedyś maraton, ale do tego trzeba jeszcze dużo treningów.

25 wrz 2019, 10:30
mistrzu

mistrzu

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

25 wrz 2019, 10:30
ja lubię trenować szachy – moje największe osiągnięcie to zwycięstwo z dziadkiem :)
oraz pierwsze miejsce w drużynowych zawodach w ziemniaka
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo