karta SIM do tableta

09 paź 2019, 12:19
Monika Graczyk

Monika Graczyk

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

karta SIM do tableta

09 paź 2019, 12:19
Witam mam pytanie kupiłam tablet włożyłam kartę SIM jak do telefonu ale mi nie działa Internet w tablecie jaka tam muszę włożyć kartę zeby mi internet działał proszę o odpowiedź

Re: karta SIM do tableta

10 paź 2019, 10:31
admin

admin

moderator 1624 posty 35 pkt.

10 paź 2019, 10:31
Na początek przydałaby się nam informacja jaki dokładnie tablet kupiłaś :) Napisz dokładny model.
Czy masz włączony w tablecie transfer danych? I czy na wspomnianej karcie SIM takowy transfer jest? Być może karta jest pusta.

10 paź 2019, 13:32
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2590 posty 1569 pkt.

10 paź 2019, 13:32
W tabletach nie ma ograniczeń co do wymagań jakie mają spełnić karty SIM. Aby transfer działał: karta musi być aktywna i musi po prostu działać, operator czy inne rzeczy nie mają znaczenia.

Jeśli kupiłeś nową kartę, może się okazać, że nie jest ona aktywna - włóż ją do telefonu i spróbuj zadzwonić na swój normalny numer.

Udało się?
To wkładasz ją do tabletu, następnie odczekujesz chwilę - powinny przyjść dane konfiguracyjne od operatora.
Niektóre urządzenie (domyślnie, lub przez użytkownika) może mieć wyłączony transfer - należy go włączyć w urządzeniu.
W niektórych przypadkach, należy wejść na stronę operatora i skonfigurować ręcznie dostęp do internetu (jeśli wcześniej wspomniane dane konfiguracyjne nie przyjdą, szukaj: APN).

W przypadku tak ogólnego pytania, myślę, że to najbardziej szczegółowa odpowiedź jaką jestem w stanie udzielić.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo