Problem z ładowaniem Lenovo K6 note

13 sty 2020, 22:02
JohnyPecka

JohnyPecka

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Problem z ładowaniem Lenovo K6 note

13 sty 2020, 22:02
Witam mam problem z ładowaniem mojego smartfona Lenovo K6 note. Telefon posiadam około 2 lata.
Mianowicie gdy podłączam telefon pod ładowarkę ładuje się najwyżej 10 minut i przestaje bateria była wymieniana oraz gniazdo ładowania. Gdy podłączam telefon do komputera nie ładuje się ale komputer go wykrywa i mogę przesyłać zdjęcia oraz inne pliki. Kiedy wyłączę telefon i podłączę do ładowarki telefon wyłącza się i włącza lub pokazuje że ładuje ale bateria stoi w miejscu. Używam oryginalnej ładowarki oraz telefon podłączam bezpośrednio do gniazdka. Hard Reset telefonu nie pomaga.

Re: Problem z ładowaniem Lenovo K6 note

15 sty 2020, 13:49
admin

admin

moderator 1877 posty 35 pkt.

15 sty 2020, 13:49
Czy telefon jest na gwarancji? Wspomnianej wymiany gniazda dokonywał autoryzowany serwis?
Od kiedy występują problemy? Od momentu włożenia nowej baterii? Wymiany gniazda?

15 sty 2020, 17:28
JohnyPecka

JohnyPecka

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

15 sty 2020, 17:28
Telefon już nie ma gwarancji. Kiedy pojawiły się problemy postanowiłem wymienić baterię i gniazdo ale niestety to nie pomogło. I tak, gniazdo było wymieniane w autoryzowanym serwisie.

15 sty 2020, 21:22
admin

admin

moderator 1877 posty 35 pkt.

15 sty 2020, 21:22
Ok, czyli problem był już Ci znany i zarówno wymiana akumulatora, wymiana gniazda oraz przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych, nic nie dało?
To zostawia nas z niewieloma opcjami - i niestety żadnej z nich nie zrobimy "zdalnie", przez forum. Problem musi leżeć głębiej, być może w komponencie/sterowniku na płytce głównej. Bez porządnej diagnostyki w serwisie chyba się nie obędzie :(
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo