Motorola one jak ładuje są wibracje

16 sty 2020, 01:39
bos_kg

bos_kg

Początkujący User 14 posty 0 pkt.

Motorola one jak ładuje są wibracje

16 sty 2020, 01:39
Hej wiem nie ten dział ale nie ma mojej moto one. potrzebuje waszej pomocy mam tak moto ani n sms powiadomieniach odcisku palca nie wibruje itp jedynie w czasie alarmu jedynie. wszystkie wibracje są jak moto one ładuje po odpięciu od ładowarki to samo wibracje tylko są w czasie alarmu. czy to jakieś ustawienia się przestawiły co to może być chciał bym jakoś to rozwiązać nie mam zbytnio funduszy na naprawę..

Re: Motorola one jak ładuje są wibracje

16 sty 2020, 12:58
admin

admin

moderator 2476 posty 35 pkt.

16 sty 2020, 12:58
Mam trudności ze zrozumieniem co dokładnie jest tutaj problemem.
Mógłbyś jeszcze raz napisać, najlepiej w formie listy, kiedy wibracje występują, a kiedy nie?

Generalnie w ustawieniach telefonu znajduje się opcja włączenia/wyłączenia wibracji. Sprawdź proszę jak masz to ustawione i daj znać.

17 sty 2020, 02:32
bos_kg

bos_kg

17 sty 2020, 02:32
Przepraszam za treść posta, jest tak kiedy podepnę ładowarkę ładuje, jak odbieram SMS połączenia czy powiadomienia są wibracje bez zarzutu. a jak nie ładuje się moja moto to kiedy są połączenia SMS czy nawet powiadomienia to cisza zero wibracji moto zachowuje się jak by wyciszona była. zrobiłem pierwszy reset tel zainstalowałem wszystko i nagle wibracja znikła było jak wcześniej, potem 2 reset tym razem tylko sam Facebook oraz whatsapp i nagle znowu wibracja padła czyli podejrzewam ze coś w systemie blokuje wibracje, brak sił mi od wczoraj walka ze swą moto..

17 sty 2020, 12:15
admin

admin

17 sty 2020, 12:15
A co masz na myśli pisząc "reset telefonu"? Restart tj. wyłączenie i ponowne uruchomienie?
Próbowałeś przywracać sprzęt do ustawień fabrycznych?

17 sty 2020, 15:28
bos_kg

bos_kg

17 sty 2020, 15:28
Tak resetowałem do ustawień fabrycznych nic nie pomogło. po 5 minutach to samo a ja po za wspomnianymi wcześniej aplikacjami dwiema nic innego nie instalowałem. wibracja znika nie wiem czemu. dział 100% jak należy tylko jak ładuje. W ustawieniach wszędzie jest włączona..

17 sty 2020, 21:00
admin

admin

17 sty 2020, 21:00
A sprawdzałeś, czy problem występuje po restarcie do ustawień fabrycznych, ale bez instalowania wspomnianych aplikacji?
I czy sprzęt jest na gwarancji? Bo najprawdopodobniej niewiele będziemy tutaj w stanie zrobić :(

17 sty 2020, 23:55
bos_kg

bos_kg

17 sty 2020, 23:55
Winą było opcje programistyczne . po wyłączeniu ich reset tel ok jest nawet jak te opcje uruchomiłem. ale teraz w trybie nie przeszkadzać nie wiem jak ustawić by powiadomienia po przez dźwięki wibracje były mi o 21 tel wycisza się a czasami internet włączony i chciał bym po przez wibracje wiedzieć o powiadomieniu..

16 kwi 2020, 20:08
bos_kg

bos_kg

16 kwi 2020, 20:08
Posiadam Motorolę one i po aktualizacji do androida 10 przestały wibracje działać. Zauważyłem że tak jest kiedy uruhomię oszczędzanie baterii..
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo