Zakupy internetowe i dostawa

31 lip 2017, 12:01
gigakriga

gigakriga

Początkujący User 3 posty 5 pkt.

Zakupy internetowe i dostawa

31 lip 2017, 12:01
Bardziej lubicie robić zakupy stacjonarnie czy online? Ja osobiście coraz częściej kupuję przez internet,
jest to zdecydowanie tańsze i wygodniejsze rozwiązanie. Szukam także dodatkowych okazji,
na przykład tańszych bądź darmowych dostaw. W ten sposób za ten sam towar w sieci mogę zapłacić nawet kilkadziesiąt procent mniej niż w tradycyjny sposób. Piszcie jak jest u Was, czy też szukacie w ten sposób oszczedności itd

Re: Zakupy internetowe i dostawa

01 sie 2017, 11:21
BlackWhite

BlackWhite

Początkujący User 215 posty 0 pkt.

01 sie 2017, 11:21
Ja 99% zakupów robię przez neta częściowo przez leniswo a druga sprawa,ze np sprzęt komputerowy ciężko kupić w lokalnych sklepach - mieszkam w UK.

5

06 kwi 2018, 11:25
kasia13

kasia13

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

06 kwi 2018, 11:25
Zakupy online to świetne rozwiązanie. Ograniczenie handlu w niedziele nie ma dla mnie znaczenia, mogę zrobić zakupy internetowo. :D

22 sie 2018, 09:46
morwind

morwind

Początkujący User 18 posty 40 pkt.

22 sie 2018, 09:46
Kupuje głównie przez internet:
jest o wiele wygodniej
często jest o wiele taniej
nie muszę chodzić po sklepach stacjonarncyh i marnować czasu na poszukiwanie tego co jest mi potrzebne

ostatnio przez internet zamawiałem sobie głównie ubrania. Polecam na przykład sklep Answear. W sklepie jest bardzo duży wybór dobrych marek, poza tym jest tam darmowa dostawa i zwrot kurierem nie tylko przy samym zamawianiu ale na przykład jak coś na Was nie pasuje.

09 paź 2018, 14:39
dmosos

dmosos

Początkujący User 3 posty 0 pkt.

09 paź 2018, 14:39
Zakupy w necie są OK ale kiedy zobaczyłem w tv jak kurierzy (nie wszyscy) traktują przesyłki postanowiłem ubezpieczyć wszystkie transakcje online w banku Raiffeisen. Teraz nawet gdyby się coś złego przytrafiło to nie będę do tyłu.

31 paź 2018, 10:30
uszaty

uszaty

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

31 paź 2018, 10:30
Ja też kupuję przez internet, nawet jedzenie. Zwykle jest taniej i co najważniejsze nie trzeba stać w korkach/kolejkach

16 paź 2020, 09:23
Mariusz789

Mariusz789

Początkujący User 9 posty 0 pkt.

16 paź 2020, 09:23
Ja również jestem za tym. Ja to nawet rośliny zamawiam w sieci, bo nie chce mi się jeździć po tych szkółkach. Te bardziej przystosowane miejsca dają możliwość zamówienie właściwie całego swojego asortymentu przez Internet. W tym roku dzięki takim zakupom udało mi się otrzymać z podkarpackiesady.pl mnóstwo sadzonek. Dzieci do szkoły także wyposażam poprzez zakupy z sieci. Zasiadamy wspólnie przed monitorem i robimy zakupy. Co ważne to bardzo bezpieczna opcja. Zwłaszcza teraz w okresie panującej pandemii. Dzień, dwa i towar jest już u mnie.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo