Problem z windows update

03 mar 2021, 11:46
egoba1

egoba1

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Problem z windows update

03 mar 2021, 11:46
Potrzebna pomoc, nie mogę w ogóle pobierać z Microsoft store. W zarządzaniu komputera próbuje włączyć usługę windows update ale się zapisują ustawienia

Obrazek

Re: Problem z windows update

13 mar 2021, 17:27
nils2003

nils2003

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

Re: Problem z windows update

13 mar 2021, 17:27
No hej.

Czy próbowałeś uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów z aktualizacją systemu Windows z Ustawienia >> Aktualizacja i zabezpieczenia >> Rozwiązywanie problemów.[/ b]

Słyszałem, że niektóre aktualizacje układają się same w ciągu kilku dni. W przeciwnym razie możesz wypróbować oficjalną sugestię firmy Microsoft, taką jak zwolnienie miejsca na dysku. Uruchom ponownie, aby zainstalować aktualizacje od początku >> zasilanie >> aktualizuj i uruchom ponownie. Ponownie uruchom aktualizację systemu Windows [b] Start >> Ustawienia >> Aktualizacja i zabezpieczenia >> Aktualizacja systemu Windows >> sprawdź dostępność aktualizacji.

Niektóre czynniki, takie jak odłączanie sprzętu zewnętrznego, aktualizacja sterowników innych firm, mogą pomóc w rozwiązaniu problemu z aktualizacją systemu Windows 10.

Sprawdź również [b] menedżera urządzeń pod kątem błędów [/ b]

[list =] Wpisz Menedżer urządzeń w polu wyszukiwania i przejdź do menedżera urządzeń

W wyświetlonym oknie poszukaj dowolnego urządzenia, obok którego znajduje się żółty wykrzyknik. Wybierz nazwę urządzenia.

Wybierz Akcja i aby rozwiązać błąd Wybierz Aktualizuj sterownik lub Odinstaluj.
[/lista]

Mam nadzieję, że Twój problem wkrótce zostanie rozwiązany. Jeśli nadal masz problemy Oto pomoc w rozwiązaniu problemu z aktualizacją w systemie Windows 10. Zapewni to wcześniejsze wskazówki dotyczące aktualizacji.

Jeśli masz jakieś pytanie związane z kontrolą mikrofonu, oto bardzo oryginalny link, który pomoże ci rozwiązać twoje pytanie. Odwiedź witrynę, aby przeprowadzić mic test online i sprawdzić stabilność mikrofonu i jego działanie.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo