Re: ThinkPad 10 20C3-000BFR BRAK dotyku po wykonaniu hard reset windows 10

24 sty 2020, 10:55
pozytywny

pozytywny

Początkujący User 7 posty 0 pkt.

24 sty 2020, 10:55
admin napisał(a):
Szczerze powiedziawszy, to nigdy nie przeprowadzałem tego procesu na tablecie, więc poniższe wskazówki mogą nie być w pełni trafne :)
Gdy pobierzesz podlinkowane narzędzie od Mircosoftu, to poprosi Cię ono o wpięcie pendrive'a do komputera, na który zostanie wrzucony obraz system Win10. Gdy już taki "bootowalny pendrive" będzie gotowy, to będziesz musiał podpiąć go do tabletu i wejść do jego BIOS/UEFI i wskazać, żeby uruchomił się on z jego pomocą (tj. pendrive powinien być jako pierwszy na liście "Boot Order").

udało się, pobrałem Windows, zrobiłem boot pendrive, wgrał się na tablet i.... zaskoczenie- zero poprawy mimo wgrania nówki, świeżego windowsa... kompletnie nie wiem co się dzieje

24 sty 2020, 12:09
admin

admin

moderator 2700 posty 35 pkt.

24 sty 2020, 12:09
Ok, to tego się nie spodziewałem :)
Albo coś się zepsuło na jeszcze niższym poziomie, albo jest coś nie tak z samym Windowsem na tym tablecie. Rezultaty wyszukań w google sugerują, że jednak to drugie (i tak byłoby zdecydowanie lepiej dla nas).

Zapoznaj się z tymi linkami - znajdziesz w nich dyskusje na temat podobnych objawów i sugerowanych rozwiązań.
1
2
3

Zacznij może od zainstalowania sterownika Intel Platform Device Driver.

23 mar 2021, 22:14
dardaw2@gmail.com

dardaw2@gmail.com

Początkujący User 1 posty 0 pkt.

23 mar 2021, 22:14
Witam
Mam ten sam problem co autor. Przywróciłem system do ustawień fabrycznych i funkcje tabletu przestały działać.
Główne objawy to brak dotyku, nie działający dźwięk, przyciski fizyczne (obracanie ekranu i głośność) oraz wskaźnik baterii zniknął.
Czy komuś udało się rozwiązać ten problem?
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo