Brak panela Realteka

22 mar 2021, 23:24
Rzymianin

Rzymianin

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

Brak panela Realteka

22 mar 2021, 23:24
Witam
Kupiłem Legiona 17imh05 bez systemu i po zainstalowaniu systemu Windows 10 oraz wszystkich sterowników ze strony wsparcia, nie mam panela Realteka z ustawieniami.
Jest tylko lipny panel Windowsa, w którym nie mam potrzebnych mi ustawień korektora itd.
W poradach z neta jest, aby zainstalować sterownik Realteka ściągnięty z sieci, który automatycznie odinstaluje ten ze strony wsparcia i po zainstalowaniu, powinien być dostępny panel.
Tak się dzieje, jednak panel otwiera się bardzo wykastrowany właśnie z tych funkcji o które mi chodzi - a więc ustawień dźwięku.
Panel potrzebny jest ponieważ dźwięk w tym lapku to zupełna porażka.
Przesiadłem się z 12 letniego Acera i w nim dźwięk jest o wiele bardziej lepszy i klarowny oraz jest dostęp właśnie do ustawień w panelu Realteka.
Jak zmusić lapka, aby pokazał panel ze wszystkimi ustawieniami.
Ta aplikacja Dolby Atmos w ogóle nie spełnia swojej roli, dźwięk jest bardzo kiepski nawet jak ustawię korektor.
Będę wdzięczny za poradę jak uruchomić ten panel, czyli jaki zainstalować sterownik, bo nie mogę słuchać tego stłumionego płaskiego dźwięku.

Re: Brak panela Realteka

25 mar 2021, 08:25
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2682 posty 1569 pkt.

25 mar 2021, 08:25
nie wiem skąd wziąłeś sterowniki, spróbuj ze strony realtek albo lenowo.

26 mar 2021, 02:01
Rzymianin

Rzymianin

Początkujący User 2 posty 0 pkt.

26 mar 2021, 02:01
Na sterowniku oryginalnym Lenovo, jak i na najnowszych UAD Realtek, które współpracują z panelem ze sklepu Microsoftu nie mam żadnych rozszerzonych ustawień a jedynie zmianę poziomu głośności.
Na oryginalnych sterownikach Realteka HD mam panel, ale też bez regulacji.
Obrazek
Obrazek

Dziwne, nie mogę uzyskać w ogóle żadnych ustawień dźwięku.
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo