Problem z graniem w gry komputerowe online

07 lip 2017, 23:08
Spenser

Spenser

Początkujący User 36 posty 0 pkt.

Problem z graniem w gry komputerowe online

07 lip 2017, 23:08
Witam serdecznie mam problem z graniem w gry komputerowe online z moim kolegą naprzykładzie gdy on gra na serwerze to ja nie
mogę, mamy tego samego dostawcę internetu a gdy gram z innym kolegą który ma innego dostawcę nie ma tego problemu

Re: Problem z graniem w gry komputerowe online

08 lip 2017, 06:20
sig

sig

Prawdziwa Ikona 663 posty 329 pkt.

08 lip 2017, 06:20
Wygląda na to że jesteście za tzw NAT-em, i ten kto pierwszy wbije na serwer dostaje przekierowanie portów. W pewnym uproszczeniu wygląda to tak że od strony internetu dostępny jest tylko twój dostawca (a nie twój komputer), wiec tylko jeden z was może grać (bo gra jest zrobiona tak że nie potrafi sobie z tym poradzić. Co jest dość dziwne, bo jak ktoś ma router nieważne czy wi-fi czy ethernet to też ma NAT ). Spróbuj poprosić dostawcę o przeniesienie cię do innej bramki, wtedy powinniście być w stanie grać razem.

10 lip 2017, 14:32
grzemach

grzemach

Wielki Procesor 2586 posty 1569 pkt.

10 lip 2017, 14:32
Ewentualnie serwer gry wykrywa to samo IP zewnętrzne (możesz sprawdzić przykładowo na http://moje-ip.eu/) i blokuje takie połączenie.

11 lip 2017, 12:07
Spenser

Spenser

Początkujący User 36 posty 0 pkt.

11 lip 2017, 12:07
Przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale mój dostawca długo nie reagował, ale pomysł z tymi bramkami zadziałał i wszystko jest ok wielkie dzięki za pomoc
  • Brak nieprzeczytanych postów
  • Nieprzeczytane posty
  • Wątek zablokowany
  • Wątek przeniesiony
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo